Početna stranicaPretraľnikIzrada kraš bara ... 610RegistracijaLogin

 

 Izrada kraš bara ...

Go down 
+8
Safet(y)
Karlo
maxart
dragger
Suhi
custom rider
cro.chopper
pinky
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 13:28

Upravo završi sa montažom kraš bara za svoju kruzericu pa da vam uz par kratkih riječi i sa više fotki iz više uglova prikažem kako je to sve izgledalo u vrijeme rada i nakon montaže. Izrada se inače odrađivala kod mog prijatelja Pere koji živi i radi u Čelincu, inače proizvodi ograde i dr. stvari od inoxa....

Izrada kraš bara ... Fotografija0358

Majstor Vlado radi čišćenje i poliranje jednog dijela kraša koji je predhodno zavario Darko....



Izrada kraš bara ... Fotografija0357

Legenda-majstor Darko radi sastavljanje a potome zavarivanje dijelova kraša....



Izrada kraš bara ... Fotografija0356



Izrada kraš bara ... Fotografija0355w





Izrada kraš bara ... Fotografija0354

Vlado i dalje u akciji poliranja....


Izrada kraš bara ... Fotografija0352b



Izrada kraš bara ... Fotografija0351



Izrada kraš bara ... Fotografija0359

Majstor Vlado iznosi kraš na prvu probu......



Izrada kraš bara ... Fotografija0364

I kao treći, majstor koji je dao svoj doprinos u izradi kraš bara Đuro legenda vrši pikovanje ploče za kraš.....




Izrada kraš bara ... Fotografija0365i



Izrada kraš bara ... Fotografija0366

Konačno gotovo, kraš namontiran a ja prezadovoljan.


Izrada kraš bara ... Fotografija0367



Izrada kraš bara ... Fotografija0368



Izrada kraš bara ... Fotografija0369



Izrada kraš bara ... Fotografija0370b



Izrada kraš bara ... Fotografija0371



Izrada kraš bara ... Fotografija0372

Kruzerica stigla u svoje dvorište evo par fotkica onako iz ptičije atmosfere....



Izrada kraš bara ... Fotografija0373




E društvo to vam je bila jedna od novina na mojoj kruzerici, mislim da poslednje slike govore više od riječi, za sada toliko od mene i da ste mi živi i zdravi, pozz........ dobar dobar dobar cuga biker2
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 13:38

super,

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 13:41

izrada odlična al mim je previčše kockast,možda da su malo veči lukovi bi bilo oku ugodnije al izrada je vrhunska
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 15:15

Prava kruzerica! dobar
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 15:41

custom rider je napisao/la:
izrada odlična al mim je previčše kockast,možda da su malo veči lukovi bi bilo oku ugodnije al izrada je vrhunska



.....potpisujem......
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 15:53

custom rider je napisao/la:
izrada odlična al mim je previčše kockast,možda da su malo veči lukovi bi bilo oku ugodnije al izrada je vrhunska
malo mi je nemaštovit Embarassed
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 16:02


Za ono za što je namjenjen ( ne daj bože da do toga dođe ) je dobar .
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 16:10

Karlo je napisao/la:

Za ono za što je namjenjen ( ne daj bože da do toga dođe ) je dobar .


...s obzirom kako Pinky zna proletjeti kroz 'sikanu' bolje je da da ima... dobar3

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 16:55

Djelim mišljenje sa Vama i komentari su na mjestu, a s obzirom na kvalitet izrade mislim da je Vrh i da je dobro urađeno. Moram priznati da je sva izrada rađena onako iz glave bez nacrta, slika i uzoraka,onako što bi rekli odokativno, to je onako bilo nešto po mome, skoro pa mislim jedinstveno. Ja sam takođe imao namjeru raditi motanje, ali prijatelj nema odgovarajuću savijačicu, može raditi samo na 17-tak steperni ugao, jer namjenski radi ograde, a obzirom da mi više ulogu igra za nedaj bože ili pada motora tako mi nije bitan izgled toliko, a šta da kažem što više gledam zadovoljniji sam. Stoga hvala za komentare i samo Vi dajte, ja sam i za davanje i primaje kritika a i komplimenata.
Jbg... možda kad mi se posreći pa izigra Bingo budem radio ko picajzla..........hahaha Smile Very Happy dancingbanana cuga
[Vrh] Go down
Cube
man
man
Cube


Broj postova : 319
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : yamaha XJ6n
Na forumu od : 19.08.2011

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 17:05

Kad si napisal "kraš bar" mislil sam da bu prezentacija izrade kraš čokoladica.... A jesi me.... lol!

Sorry na of


Inače jako mi se svinja i zanimalo bi me ako nije "G4 classified" koliko te koštala ta shala. I ja si mislim dat to radit za Aquilu jer ono kaj u oriđiđi varijanti postoji mi ne zgleda bash čvrsto, a i foot restove bi si dal zmontirat kak meni paše.
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 17:24

Cube je napisao/la:
Kad si napisal "kraš bar" mislil sam da bu prezentacija izrade kraš čokoladica.... A jesi me.... lol!

Sorry na of


Inače jako mi se svinja i zanimalo bi me ako nije "G4 classified" koliko te koštala ta shala. I ja si mislim dat to radit za Aquilu jer ono kaj u oriđiđi varijanti postoji mi ne zgleda bash čvrsto, a i foot restove bi si dal zmontirat kak meni paše.

Što se tiče cijene nije izrečena, kako sam napisao predhodno izrada se odvijala u radionici prijatelja Pere, a sam mi je rekao da do sada nije radio ovako nešto i da ima dosta posla na varenju, jer sam je imao 6.koljena. a to je 12. varova punog kruga, a potome poliranja,....
Ja nabacio momcima na piće i nešto za materijal, sve u svemu odužit ću se prijatelu na drugi način. Inače kod mene ti je tako i u životu činim drugima ai drugi meni, nije ono kolko para, toliko, ajd zdravo...
Ja sam mišljenja da ako odlučiš raditi nađi nekog ko ima mašinu za savijanje lukova i uradi kvalitetno vodeći račuina više o čvrstoći. pozz..... dobar
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 17:30

Karlo je napisao/la:

Za ono za što je namjenjen ( ne daj bože da do toga dođe ) je dobar .
takoje
[Vrh] Go down
rabbid
man
man
rabbid


Broj postova : 16
Godina imam : 36
Prebivalište : Sinj
Vozim : 4wheel do daljnjeg
Na forumu od : 31.08.2011

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 18:13

Inox cijev pretpostavljam? Vidim da se vari s TiG - om...predobro izgleda, obzirom da je "fušerski", al samo da ti dam dobronamjernu kritiku - i ne izgleda loše, mada je luk na uglovima mogao bit i veći (očito nije bilo odgovarajućeg alata, trebao si u neku veću bravariju to odnit, tu su 2 min posla), nego, poželjno je da su takvi elementi koji bi tribali podnit nekakvo udarno opterećenje, ili bilo kakvu veću silu općenito, izrađeni sa šta manje zasebnih zavarenih sekcija (osnovno pravilo konstrukcije zavarenih spojeva), jer kolko sam shvatio ti tu imaš 6 koljena Very Happy Al siguran sam da to već znaš, a ja san strojar pa malo cjepidlačim Very Happy
Sve u svemu, jako lipo napravljeno, i bolje da igra samo estesku ulogu, nemaš valjda namjeru padat dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 19:00

rabbid je napisao/la:
Inox cijev pretpostavljam? Vidim da se vari s TiG - om...predobro izgleda, obzirom da je "fušerski", al samo da ti dam dobronamjernu kritiku - i ne izgleda loše, mada je luk na uglovima mogao bit i veći (očito nije bilo odgovarajućeg alata, trebao si u neku veću bravariju to odnit, tu su 2 min posla), nego, poželjno je da su takvi elementi koji bi tribali podnit nekakvo udarno opterećenje, ili bilo kakvu veću silu općenito, izrađeni sa šta manje zasebnih zavarenih sekcija (osnovno pravilo konstrukcije zavarenih spojeva), jer kolko sam shvatio ti tu imaš 6 koljena Very Happy Al siguran sam da to već znaš, a ja san strojar pa malo cjepidlačim Very Happy
Sve u svemu, jako lipo napravljeno, i bolje da igra samo estesku ulogu, nemaš valjda namjeru padat dobar

Da upravu si, 3. koljena sa lijeve i 3. sa desne strane, a što se tiče padova ja ne, a motor kako mu bude suđeno, Smile a ako si pročitao gore kako sam naveo ovo je rađeno pa hajmo reći kakav kvalitet motora takav i kraš bara, prem da sam ja za uloženo i više nego zadovoljan.. Poz.... dobar cuga
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 21:23

.....je dečki su dobro odradili posal, vidim vari se bez rukavica, ništa bolje od besplatnog kvarcanja..,.
.. jako ljepo, no .....ajd da i ja ne serem o lukovima.... ali da ste malo na stolu experimentirali sa koljenima pod 45°...ak' već nije bilo kakve savijačice....... ah gle ipak serem Very Happy Very Happy
.... roker
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 23:41

rabbid je napisao/la:
Inox cijev pretpostavljam? Vidim da se vari s TiG - om...predobro izgleda, obzirom da je "fušerski", al samo da ti dam dobronamjernu kritiku - i ne izgleda loše, mada je luk na uglovima mogao bit i veći (očito nije bilo odgovarajućeg alata, trebao si u neku veću bravariju to odnit, tu su 2 min posla), nego, poželjno je da su takvi elementi koji bi tribali podnit nekakvo udarno opterećenje, ili bilo kakvu veću silu općenito, izrađeni sa šta manje zasebnih zavarenih sekcija (osnovno pravilo konstrukcije zavarenih spojeva), jer kolko sam shvatio ti tu imaš 6 koljena Very Happy Al siguran sam da to već znaš, a ja san strojar pa malo cjepidlačim Very Happy
Sve u svemu, jako lipo napravljeno, i bolje da igra samo estesku ulogu, nemaš valjda namjeru padat dobar
eh dragi kolega kad si već od struke ,sobsirom da je po tebi to slabo koliko bi trebalo tek pojaćati okvir motora da bi usljed pada ostao ćitav ako je cresh toliko ćvrst (kad već cjepidlaćimo) Nije zadaća cresha da ostane ćitav već je žrtvenik da spasi vozaća i motor pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
rabbid
man
man
rabbid


Broj postova : 16
Godina imam : 36
Prebivalište : Sinj
Vozim : 4wheel do daljnjeg
Na forumu od : 31.08.2011

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimesub 03 ruj 2011, 11:37

maxart je napisao/la:
rabbid je napisao/la:
Inox cijev pretpostavljam? Vidim da se vari s TiG - om...predobro izgleda, obzirom da je "fušerski", al samo da ti dam dobronamjernu kritiku - i ne izgleda loše, mada je luk na uglovima mogao bit i veći (očito nije bilo odgovarajućeg alata, trebao si u neku veću bravariju to odnit, tu su 2 min posla), nego, poželjno je da su takvi elementi koji bi tribali podnit nekakvo udarno opterećenje, ili bilo kakvu veću silu općenito, izrađeni sa šta manje zasebnih zavarenih sekcija (osnovno pravilo konstrukcije zavarenih spojeva), jer kolko sam shvatio ti tu imaš 6 koljena Al siguran sam da to već znaš, a ja san strojar pa malo cjepidlačim
Sve u svemu, jako lipo napravljeno, i bolje da igra samo estesku ulogu, nemaš valjda namjeru padat
eh dragi kolega kad si već od struke ,sobsirom da je po tebi to slabo koliko bi trebalo tek pojaćati okvir motora da bi usljed pada ostao ćitav ako je cresh toliko ćvrst (kad već cjepidlaćimo) Nije zadaća cresha da ostane ćitav već je žrtvenik da spasi vozaća i motor


Naravno da neće ostati čitav, pa zna se da se i svi noviji auti rade po tom principu da se šta više šasija izdeformira pri udarcu, tj. energiju od udarca primi šasija, a ne vozač.
Tako bi trebalo biti i sa crash barom, hvala Bogu da neće, i ne smije ostat čitav. Nego kažem, dogodi li se nedajbože udar, crash bar se slomije na mistu zavara i nije izvršio zadaću kako treba. Bit je u tome da se ne smije slomiti, (može doći i do gorih ozljeda) nego potpuno deformirati, a to je teže postići ako ima više koljena. Al mislim da je ovaj crash bar sasvim OK, nisu to preveć velike ni sile ni brzine, da bi došlo do loma takvog zavara a TiG-om se dobivaju relativno jako čvrsti zavari u odnosu na ostale tehnike varenja... Inače član sam formule SAE - studentski projekt koji se bavi izradom bolida za natjecanje, baš se bavim izradom šasije i ovih dana crash boxa koji treba ublažit eventualni udar, pa me zato zanimaju ovakve teme, nisam tu da se pravim pametan, i ja još učim o tome evo ako te zanima ww.ups-fesb.hr
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimesub 03 ruj 2011, 12:16

rabbid je napisao/la:
maxart je napisao/la:
rabbid je napisao/la:
Inox cijev pretpostavljam? Vidim da se vari s TiG - om...predobro izgleda, obzirom da je "fušerski", al samo da ti dam dobronamjernu kritiku - i ne izgleda loše, mada je luk na uglovima mogao bit i veći (očito nije bilo odgovarajućeg alata, trebao si u neku veću bravariju to odnit, tu su 2 min posla), nego, poželjno je da su takvi elementi koji bi tribali podnit nekakvo udarno opterećenje, ili bilo kakvu veću silu općenito, izrađeni sa šta manje zasebnih zavarenih sekcija (osnovno pravilo konstrukcije zavarenih spojeva), jer kolko sam shvatio ti tu imaš 6 koljena Al siguran sam da to već znaš, a ja san strojar pa malo cjepidlačim
Sve u svemu, jako lipo napravljeno, i bolje da igra samo estesku ulogu, nemaš valjda namjeru padat
eh dragi kolega kad si već od struke ,sobsirom da je po tebi to slabo koliko bi trebalo tek pojaćati okvir motora da bi usljed pada ostao ćitav ako je cresh toliko ćvrst (kad već cjepidlaćimo) Nije zadaća cresha da ostane ćitav već je žrtvenik da spasi vozaća i motor


Naravno da neće ostati čitav, pa zna se da se i svi noviji auti rade po tom principu da se šta više šasija izdeformira pri udarcu, tj. energiju od udarca primi šasija, a ne vozač.
Tako bi trebalo biti i sa crash barom, hvala Bogu da neće, i ne smije ostat čitav. Nego kažem, dogodi li se nedajbože udar, crash bar se slomije na mistu zavara i nije izvršio zadaću kako treba. Bit je u tome da se ne smije slomiti, (može doći i do gorih ozljeda) nego potpuno deformirati, a to je teže postići ako ima više koljena. Al mislim da je ovaj crash bar sasvim OK, nisu to preveć velike ni sile ni brzine, da bi došlo do loma takvog zavara a TiG-om se dobivaju relativno jako čvrsti zavari u odnosu na ostale tehnike varenja... Inače član sam formule SAE - studentski projekt koji se bavi izradom bolida za natjecanje, baš se bavim izradom šasije i ovih dana crash boxa koji treba ublažit eventualni udar, pa me zato zanimaju ovakve teme, nisam tu da se pravim pametan, i ja još učim o tome evo ako te zanima ww.ups-fesb.hr
nemoj misliti da pocjenjujem tvoje rad i razmisljanje ali otisao si predaleko sa ćvrstoćom cresha zanemarivši ćvrstoću ostatka ktome i žilavost inoxa a i pocjenivši varioce , sory pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
rabbid
man
man
rabbid


Broj postova : 16
Godina imam : 36
Prebivalište : Sinj
Vozim : 4wheel do daljnjeg
Na forumu od : 31.08.2011

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimesub 03 ruj 2011, 12:23

non taken, sve se podrazumijeva Wink
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimened 04 ruj 2011, 09:05

rabbid je napisao/la:
..., da bi došlo do loma takvog zavara a TiG-om se dobivaju relativno jako čvrsti zavari u odnosu na ostale tehnike varenja...

...u potpunosti se slažem s time, naime ukoliko je var izveden kak se spada, ako je provareno punim presjekom cijevi i var nije porozan, cjev će se saviti i prije puknuti na mjestu spoja s ramom....na varu do pucanja NEĆE doći...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
gost rider
man
man
gost rider


Broj postova : 35
Godina imam : 29
Prebivalište : Budinščina
Vozim : Hyosung Aquila GV250
Na forumu od : 29.06.2014

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimečet 17 srp 2014, 06:38

Pozdrav. Za izradu crash bara koji fi je najbolje upotrijebit,a da pritom nije ni preglomazno ni pre tanko.
I koja je debljina stjenke dovoljna?
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimečet 17 srp 2014, 09:06

gost rider je napisao/la:
Pozdrav. Za izradu crash bara koji fi je najbolje upotrijebit,a da pritom nije ni preglomazno ni pre tanko.
I koja je debljina stjenke dovoljna?

...e sad svatko ima svoj ukus, tak da… no staviš li cijev promjera cijevi rame, nećeš pogriješiti a debljina stijenke neka bude minimalno 2mm…
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
gost rider
man
man
gost rider


Broj postova : 35
Godina imam : 29
Prebivalište : Budinščina
Vozim : Hyosung Aquila GV250
Na forumu od : 29.06.2014

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimečet 17 srp 2014, 10:23

nadam se da cu ubrzo krenut u izradu...samo jos da pribavim materijal
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimečet 17 srp 2014, 11:33

i javi gdje si našao cijev koja ima cca 2mm stjenku i koliko košta.
U ZD nisam uspio pronaći kod svih obiđenih inox majstora jer se isti bave isključivo ogradama i rukohvatima gdje se koriste tanke stjenke. A nisu niti pokazali kakvu volju za provjerom mogučnosti nabave od svojih opskrbljivača...

[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitimečet 17 srp 2014, 12:16

.. a to je, da!... obično u Inoxu koriste 1-1.5mm ..neznam možda bi i ta od 1.5 ... u ZG i okolici ima priličan broj firmi koje se bave distrbucijiom takve robe...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Sponsored content





Izrada kraš bara ... Empty
PostajNaslov: Re: Izrada kraš bara ...   Izrada kraš bara ... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izrada kraš bara ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Izrada sissy bara za Aquilu
» Izrada sissy bara, Rijeka
» izrada vjetrobrana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: