Početna stranicaPretraľnikDa li yamaha ili honda? - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Da li yamaha ili honda?

Go down 
+13
Bosqeto
freddie
GIBO56
Vladek
buralee
vuk_666
Jack
magna
Vilko
dragger
cro.chopper
mbani83
maximus
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Da li yamaha ili honda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li yamaha ili honda?   Da li yamaha ili honda? - Page 2 Icon_minitimepet 09 ruj 2011, 18:06

vuk_666 je napisao/la:
Vladek pa 535 si davno prerasel! Sad voziš HD! Twisted Evil

of

iagree iloveharleydavidson

Jesam al ka d bi biral između Dragstara ili viraga, zel bi opet Viraga bez razmišljanja. Shadowku 600 ne bi uzel jer za iste pare dobiješ Viraga u boljem stanju i mlađeg, a s tim da je Virago najvozniji i najživlji custom srednje kubkaže.
[Vrh] Go down
maximus
man
man
maximus


Broj postova : 13
Godina imam : 47
Prebivalište : SV. I. ZELINA
Vozim : trenutno nista
Na forumu od : 05.08.2011

Da li yamaha ili honda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li yamaha ili honda?   Da li yamaha ili honda? - Page 2 Icon_minitimepet 09 ruj 2011, 20:12

Decki vidim da se spominje visina,je 188cm ali plan je kupit motor koji je ekonomicniji,da se moze doc do rezervnih djelova ak treba i u slasticarni naravno ako se u opce kvari a prednost bude dobio onaj koji se manje kvari. I jos me zanima visina rege za ta dva motora? geek
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Da li yamaha ili honda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li yamaha ili honda?   Da li yamaha ili honda? - Page 2 Icon_minitimepet 09 ruj 2011, 21:19

maximus je napisao/la:
Decki vidim da se spominje visina,je 188cm ali plan je kupit motor koji je ekonomicniji,da se moze doc do rezervnih djelova ak treba i u slasticarni naravno ako se u opce kvari a prednost bude dobio onaj koji se manje kvari. I jos me zanima visina rege za ta dva motora? geek
sa tom visinom Drag Star a ktome ljep i dobar motor !!!!!!!!!mada nije kao VN Shocked
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
maximus
man
man
maximus


Broj postova : 13
Godina imam : 47
Prebivalište : SV. I. ZELINA
Vozim : trenutno nista
Na forumu od : 05.08.2011

Da li yamaha ili honda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li yamaha ili honda?   Da li yamaha ili honda? - Page 2 Icon_minitimened 11 ruj 2011, 13:11

Dobro a visina registracije za yamahu ili hondu bez 50% scratch
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Da li yamaha ili honda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li yamaha ili honda?   Da li yamaha ili honda? - Page 2 Icon_minitimened 11 ruj 2011, 13:38

zavisi kojoj rizićnoj skupini spada mjesto prebivališta kod mene 1160kn za oba motora pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
maximus
man
man
maximus


Broj postova : 13
Godina imam : 47
Prebivalište : SV. I. ZELINA
Vozim : trenutno nista
Na forumu od : 05.08.2011

Da li yamaha ili honda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li yamaha ili honda?   Da li yamaha ili honda? - Page 2 Icon_minitimened 11 ruj 2011, 20:06

Zelina je u zagrebackoj zupaniji pa mislim da je najveca rizicna skupina, pa kod tebe je onda rega sa 50% skroz prihvatljiva!!!!! dobar
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Da li yamaha ili honda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li yamaha ili honda?   Da li yamaha ili honda? - Page 2 Icon_minitimened 11 ruj 2011, 21:21

da sve skupa ni 1600kn jer su pojeftinili cestarinu pljuga A GLEDAJ SAD OVO - kolega u mađarskoj vozi Drag Stara 1100 na upit kolika je registracija kod njih odgovara 72kn, ja eura, on opet u kunama.Kaže ovako - svake druge godine radi se tehnićki i osiguranje šta iznosi 172 kuna a svake druge godine samo osiguranje 72kuna pljuga Samo se bojim da u EU nama neće tako biti Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
maximus
man
man
maximus


Broj postova : 13
Godina imam : 47
Prebivalište : SV. I. ZELINA
Vozim : trenutno nista
Na forumu od : 05.08.2011

Da li yamaha ili honda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li yamaha ili honda?   Da li yamaha ili honda? - Page 2 Icon_minitimened 11 ruj 2011, 23:11

Naravno da kod nas se takve stvari nemogu dogodit jer nasi vrli politicari se budu pobrinuli da izmisle neke namete da nam zagorcaju i to malo zadivoljstva. koma
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li yamaha ili honda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li yamaha ili honda?   Da li yamaha ili honda? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li yamaha ili honda?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Honda VTX 1800 & Yamaha Roadstar
» Moji bikeovi ( Yamaha XJR 1300, Honda VF 750 S)
» HONDA SHADOW 600PC21=honda shadow 600VLX(USA)!??
» Honda CB 400 N
» Honda CB 650

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: