Početna stranicaPretraľnikVrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 610RegistracijaLogin

 

 Vrijeme je za promjenu... V-Rod

Go down 
+64
crocopzmaj
debokte
vroc-bobi
izigoing
custom rider
zdravko
NadanVN
Dule
lunaroid
boober1
Kicho
ghibli
bLind faiTh
Dukes of hazzard
MP86
Felix
Acyd
bero73
nenad barinić
poč85
jazzy-d
Kuma
klesoo
Rocker
emirharley
jebiki
Free Spirit
Zmija
freshman
Munja
pinky
Dr.Ma$$a
asy
cro.chopper
freddie
Suhi
webrider
Bart
Kingman
Rocker-C
lukylipik
Sos
Kum
Jack
Emil
dragger
Bosqeto
ica
necchi
maximiliandeangelis
magna
One Night Stand
stain
zed12
Karlo
Vladek
Hedo
maxart
palomas
Vilko
zanotti
merla
Zlac
Safet(y)
68 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimepet 16 pro 2011, 18:06

[/quote] pa da se upali svjetlo pljuga [/quote]

dobar
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimepet 16 pro 2011, 20:26

.... dva fara su VRH, meni se sviđa čak mi se sviđa kako Max sve ovo uradio roker roker roker ..... Xenoni bi bili pravo rešenje samo što su ti farovi plitki, nislim da onaj ''upaljač na kraju Xenon sijalice ne može da stane, mnogo je dugačko .........
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimepet 16 pro 2011, 20:30

u tim farovima su H3 lampice sa žicom....imao sam i ja takav far i promjenio sam ga jer nisam bio zadovoljan osvjetljenjem i time šta nisam mogao nači xenon kit....ali za oko super izgleda dobar
[Vrh] Go down
bLind faiTh
man
man
bLind faiTh


Broj postova : 73
Godina imam : 37
Prebivalište : Zagreb-Čakovec
Vozim : Harley Davidson Night rod special
Na forumu od : 19.09.2011

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimepet 16 pro 2011, 20:42

roker dobaaaar... dobar

nisam ljubitelj airbrusha, malih žmigavaca i tako to..nije u mom stilu..ali vrhunski odrađeno dobar

sviđa mi se zadnji far...prvi ne sex dobar3

biker2
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimepet 16 pro 2011, 21:15

Safet(y) je napisao/la:
Rocker-C je napisao/la:

Neko je napisa da mu far ne paše! Naprotiv stoji mu ka da je stvoren samo za njega... Ne minjaj Exclamation

..kako sada stvari stoje, najvjerojatnije zasada i necu, nego kao sto sam vec i napisao samo dodati jos jedan.. otprilike ovako...

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 V-rod_32


Izvrsno Exclamation I ovako posebno izgleda.... Me like Exclamation Exclamation Exclamation

dobar

Nekin mašinama takva svitla ne stoje i ne priliče. Ovome tvome stoji ka Bog! Twisted Evil
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimepet 16 pro 2011, 21:26

Felix je napisao/la:
.... dva fara su VRH, meni se sviđa čak mi se sviđa kako Max sve ovo uradio roker roker roker ..... Xenoni bi bili pravo rešenje samo što su ti farovi plitki, nislim da onaj ''upaljač na kraju Xenon sijalice ne može da stane, mnogo je dugačko .........
imao iste farove na The Crow -u sa avatara i sasvim solidno svjetle a xenon nikako ne stane pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
ghibli
man
man
ghibli


Broj postova : 68
Godina imam : 57
Prebivalište : Labin
Vozim : Yamaha BT1100 Bulldog
Na forumu od : 14.12.2011

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimesub 17 pro 2011, 09:05

bLind faiTh je napisao/la:
roker dobaaaar... dobar

nisam ljubitelj airbrusha, malih žmigavaca i tako to..nije u mom stilu..ali vrhunski odrađeno dobar

sviđa mi se zadnji far...prvi ne sex dobar3

biker2


mali žmigavci su obavezni dio opreme svakog dobrog-ljepog motora Wink


uf makina dobar
[Vrh] Go down
Sos
man
man
Sos


Broj postova : 268
Godina imam : 51
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 16.06.2011

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimečet 22 pro 2011, 01:56

ej dečki....pa nemojte se sekirati...Safetyev motor uopće ne izgleda tak loše...aj dobro,možda da ga Max nije pitural bil bi još ljepši Wink

hehehe..šalu na stranu...

motor je super...paše mu ova crno-crvena-srebrna kombinacija...a tek ona ptičurina od orla...uuuuuh..dobar !!! dobar
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimečet 22 pro 2011, 09:45

drugačija prednja lampa mu sigurno ne bi stajala bolje od ove (ovih)... pljuga
[Vrh] Go down
Kuma
girl
girl
Kuma


Broj postova : 484
Godina imam : 56
Prebivalište : Lozan (udomljena kod maxarta)
Vozim : Siemens 1400w (kawac 750)
Na forumu od : 12.11.2010

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 16:44

Motor je stvarno prekokrasan.........vjerujte - vidjela uživo slinim a farovi bili mjereni i odmjeravani stvarno dupli dobro stoje za razliku od originala bok
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 17:13

Kuma je napisao/la:
Motor je stvarno prekokrasan.........vjerujte - vidjela uživo slinim a farovi bili mjereni i odmjeravani stvarno dupli dobro stoje za razliku od originala bok


...kog ti farbas?.. zar se ne sjecas da si bila bez naocala tih dana?... glup nemoj me ups sory moramgibat
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Kuma
girl
girl
Kuma


Broj postova : 484
Godina imam : 56
Prebivalište : Lozan (udomljena kod maxarta)
Vozim : Siemens 1400w (kawac 750)
Na forumu od : 12.11.2010

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimesub 24 pro 2011, 10:04

nemoj me nemoj me eee ali vidjela ga gotovog prije tebe i to sa naočalama bok
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Emil
man
man
Emil


Broj postova : 416
Godina imam : 54
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Aquila GV 650 SE L.E. No.-331 & Vespa PX150E
Na forumu od : 24.08.2009

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 12:44

Stvarno izgleda sex ,,, Svaka čast dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimesub 07 sij 2012, 15:33

ljep motor, ali doživljaj kad ka zajašeš 300-tinjak kg železa eeeeee onda svatiš koliko je močna mašinerija Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimepon 09 sij 2012, 21:21

Lijepo, dopadljivo, ne previše upadljivo, a opet sa stilom! Ma šta reć', fenomenalno! Susjedu Maxartu sve pohvale, a Safetyu čestitam što je postao vlasnikom jednog zaista originalnog unikata. roker palipilu geek
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimeuto 10 sij 2012, 03:36

webrider je napisao/la:
Lijepo, dopadljivo, ne previše upadljivo, a opet sa stilom! Ma šta reć', fenomenalno! Susjedu Maxartu sve pohvale, a Safetyu čestitam što je postao vlasnikom jednog zaista originalnog unikata. roker palipilu geek

falalepa ..jako lijepo i jednostavno sroceno... nadam se da cemo se uskoro negdje vise sresti (ono u miholjcu ne racunam) provozati i sjesti zajedno.. dobar
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimepet 13 sij 2012, 23:12

Safet(y) je napisao/la:
webrider je napisao/la:
Lijepo, dopadljivo, ne previše upadljivo, a opet sa stilom! Ma šta reć', fenomenalno! Susjedu Maxartu sve pohvale, a Safetyu čestitam što je postao vlasnikom jednog zaista originalnog unikata. roker palipilu geek

falalepa ..jako lijepo i jednostavno sroceno... nadam se da cemo se uskoro negdje vise sresti (ono u miholjcu ne racunam) provozati i sjesti zajedno.. dobar

Nadam se i ja. Pa da prozborimo koju pametnu i da vidim pilu uživo! dobar
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimesub 14 sij 2012, 13:00

sve pohvale,extra izgleda dobar dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimesub 14 sij 2012, 13:20

Nadam se da ću tog ljepotana vidjeti uživo na proljeće slinim dobar dobar
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimesub 14 sij 2012, 16:07

Jbga, evo šutim, ali posto smo Safet(y) i ja prijatelji, onda mu i mogu reci u oci a da se ne naljuti (nekome drugom ne bih solio pamet, jer "tko sam ja da mu sudim", ali u ovome slucaju mogu jer Safet(y) zna da je to dobronamjerno)...i tako, kada ne bih na usta, ja bih rekao na lakat: nikada mi se nije svidjao originalni far na V-Rodu i kada sam vidio ovaj zamjenski koji si postavio, odmah mi se je jako dopao, zaista super, no doubt about that. Ostavi ga i ne diraj. Ali dva, nikako..... Evil or Very Mad

Just sayin'....... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimened 15 sij 2012, 01:41

emirharley je napisao/la:
Jbga, evo šutim, ali posto smo Safet(y) i ja prijatelji, onda mu i mogu reci u oci a da se ne naljuti (nekome drugom ne bih solio pamet, jer "tko sam ja da mu sudim", ali u ovome slucaju mogu jer Safet(y) zna da je to dobronamjerno)...i tako, kada ne bih na usta, ja bih rekao na lakat: nikada mi se nije svidjao originalni far na V-Rodu i kada sam vidio ovaj zamjenski koji si postavio, odmah mi se je jako dopao, zaista super, no doubt about that. Ostavi ga i ne diraj. Ali dva, nikako..... Evil or Very Mad

Just sayin'....... Rolling Eyes

..cijenim tvoje misljenje, ali vec je odlucneo.. naruceno i dva idu svakako... a i lako se opet promijeni ako mi se ne bude svidjalo, u sto iskreno sumnjam..
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimened 15 sij 2012, 07:58

ma ja nebih uopće stavljo lampu What a Face ,
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimened 15 sij 2012, 12:15

Safet(y) je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Jbga, evo šutim, ali posto smo Safet(y) i ja prijatelji, onda mu i mogu reci u oci a da se ne naljuti (nekome drugom ne bih solio pamet, jer "tko sam ja da mu sudim", ali u ovome slucaju mogu jer Safet(y) zna da je to dobronamjerno)...i tako, kada ne bih na usta, ja bih rekao na lakat: nikada mi se nije svidjao originalni far na V-Rodu i kada sam vidio ovaj zamjenski koji si postavio, odmah mi se je jako dopao, zaista super, no doubt about that. Ostavi ga i ne diraj. Ali dva, nikako..... Evil or Very Mad

Just sayin'....... Rolling Eyes

..cijenim tvoje misljenje, ali vec je odlucneo.. naruceno i dva idu svakako... a i lako se opet promijeni ako mi se ne bude svidjalo, u sto iskreno sumnjam..


Pa zato i kazemo "sto žena, dvjesto....".....ma nisam to želio reći, nego "sto ljudi, sto čudi", pa tako i ukusa i naravno najvažnije je ono što se tebi svidja i to podržavam 100%. dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimesri 15 vel 2012, 10:08

..nisam siguran da li i ovo spada u dodatnu opremu ili ne?.. ovako je prekriven vec dva mjeseca i prav da vam kazem i nisam vise siguran sto je ispod?.. glup

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Dsc0317bbz

[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitimesri 15 vel 2012, 10:18

da nije Dragstar od Acyd-a a on vozika V roda Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 344692 Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 344692 Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 231422.............ja bih provjerio Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Sponsored content





Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme je za promjenu... V-Rod   Vrijeme je za promjenu... V-Rod - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vrijeme je za promjenu... V-Rod
[Vrh] 
Stranica 8 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» vrijeme je za servis
» Vrijeme da se i ja predstavim :)
» je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: