Početna stranicaPretraľnikOštećen tank 610RegistracijaLogin

 

 Oštećen tank

Go down 
+6
buralee
Lenči
maxart
asy
palomas
Vladek
10 posters
Autor/icaPoruka
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 09:48

Imam udubljen i malo izgreban tank. Htio bih vratiti orginalnu boju i natpise. Zanima me da li netko može nakon što se tanku izvuče udubljenje popraviti orginalni natpis i ponovo prelakirati. Nažalost nemam slike oštećenja, ali na dolje na slici se nalazi kako tank orginalno izgleda. Slike oštećenja su staviti kroz koji dan kada poslikam.
O mogućnosti popravka možete ovdje pisati,a ponude s cijenom molim na PM.

Znači udubljenje se nalazi na crnom djelu iznad natpisa sporster i početno slovo natpisa sporster je izgrebano. Sva oštećenja su na lijevoj strani.

Oštećen tank Tankr

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 09:55

Vladek, jel ovaj natpis na tanku naljepnica, ili se radi o posebnoj boji - laku koji je nanešen špricanjem?
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 10:29

Nije naljepnica. To je lak.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 10:32

Ja mislim da nema toga što Nenad Barinić ne može.. Ovo je čak za njega prejednostavan zadatak mislim dobar3

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Oštećen tank Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 10:38

možemo to rješiti 99,7% toćnosti ,cjena kad vidim slikicu roker
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 10:47

Ma znam da je teško bez slike ili bez toga da se vidi uživo. Htio sam samo znati da li se lak može popraviti na način da zadrži orginalne natpise. Slike kroz dan-dva pa ćemo onda pregovarati gdje i kome nosim tank.
[Vrh] Go down
Lenči
man
man
Lenči


Broj postova : 187
Godina imam : 36
Prebivalište : Čakovec
Vozim : Harley Davidson 883 low
Na forumu od : 19.09.2010

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 22:31

koliko ja znam nije dobro izvlačit tank tj. ravnat! nemojte me samo pitati zašto , čuo od nkoliko mehaničara! svi rekli najbolje samo pokitati jer se ovako nešto navodno izhebe!
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimesri 22 lip 2011, 00:25

Lenči je napisao/la:
koliko ja znam nije dobro izvlačit tank tj. ravnat! nemojte me samo pitati zašto , čuo od nkoliko mehaničara! svi rekli najbolje samo pokitati jer se ovako nešto navodno izhebe!

zavisi koliko je udubljenje.. ako je takvo da ti uzme litru benzina, kako ces to pokitati? lol!

gledao sam jednom kako ravnaju rezervar na principu magneta. koliko sam skuzio magnet je toliko jak da izvuce udubljeni dio rezervara, pa se onda stavi kit itd.
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimesri 22 lip 2011, 06:48

...LShaw zna za jednu firmu u ZG koja koristi vakum tehnologiju za popravke na automobilima, možda ti mogu pomoć...
...ako ti netko slučajno spomene dricavanje rezervara komprimiranim zrakom odma mu reci da je debil, jer takvo što je nemoguće...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimesri 22 lip 2011, 08:48

Udubljenje me ne brine i to nije tema. Nije prvi put da rješavam udubljeni tank. Skoro svaka udubina se može izvući. Ovo s kitanjem ne dolazi u obzir.
Popravak oštećene boje i laka, te zadržavanje orginalnog natpisa je ono što me zanima nakon ravnanja tanka.
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimesri 22 lip 2011, 09:50

Vladek je napisao/la:
Ma znam da je teško bez slike ili bez toga da se vidi uživo. Htio sam samo znati da li se lak može popraviti na način da zadrži orginalne natpise. Slike kroz dan-dva pa ćemo onda pregovarati gdje i kome nosim tank.
slova,slike linije i još puno toga ( govorimo o visoko kvalitetnom popravku) Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimesri 22 lip 2011, 14:30

Lenči je napisao/la:
koliko ja znam nije dobro izvlačit tank tj. ravnat! nemojte me samo pitati zašto , čuo od nkoliko mehaničara! svi rekli najbolje samo pokitati jer se ovako nešto navodno izhebe!


....dolazi do oštećenja zaštite u unutrašnjosti rezervoara....a kasnije hrđa i ostale za*ebancije koje ona nosi....
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimesri 22 lip 2011, 21:36

probaj kod ovih mojih suseda,čuda dečki rade ,ak ideš javi mi možemo skupa ,znam ih

http://www.tuca.hr/
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Gost
Gost




Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimesri 22 lip 2011, 23:05

Kupi novi oridjidji tank sa natpisom. Mislim da će ti ispasti najjeftinije i najkvalitetnije.
Ja sam htio samo dvije tanke crte na prednjem i zadnjem blatobranu, a koje vec imam original na tanku, pa me becar koji drka po onom apencu tražio preko soma kuna, a slično su i drugi tražili. Dok ti to izravnaju, pa još dok te umjetnici rebnu za natpis....
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimečet 23 lip 2011, 22:18

nik4cro je napisao/la:
Kupi novi oridjidji tank sa natpisom. Mislim da će ti ispasti najjeftinije i najkvalitetnije.
Ja sam htio samo dvije tanke crte na prednjem i zadnjem blatobranu, a koje vec imam original na tanku, pa me becar koji drka po onom apencu tražio preko soma kuna, a slično su i drugi tražili. Dok ti to izravnaju, pa još dok te umjetnici rebnu za natpis....
eh svašta se naćitao. Poravak dakle ukljućuje sljedeće : ravnanje, ušpricavanje, ušpricavanje natpisa te lakiranje = 700-900 kuna i ne razumijem gdje vadite te cifre Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Gost
Gost




Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimepet 24 lip 2011, 12:16

Nije svašta već istina. Osim već navedenog mladog gospodina zvao sam i Shaku i još jednog, ne sjećam se više kako se zove i te crte širine 2 - 3 cm koje starija godista VN800 imaju po obodima prednjeg i zadnjeg blatobrana, a na novima su ih samo po rezervaru stavili pa blatobrani izgledaju ćelavo, bi koštale izmedju 1100 - 1300 kuna.
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimesub 25 lip 2011, 12:22

Ajde da se i ja uključim,vidim da nekome nije puno toga jasno,prvo i osnovno lakiranje je JAKO skupi posel,to nije limarija,ili brvarija ili ....to je završni posel koji mora ispasti idealno.Druga stvar je to da lakiranje bilo čega nemre dojti ispod 500 kuna,po komadu,BEZ obzira dal to delal neko stručan ili neko ko to dela iz hobija više,jer po takvom more reci neko da bude uzel i samo 200 ili 250 za lakiranje komada jednoga,pa kakva je to onda zarada na tome,a materijal te bude kostal samo 100-150 kuna,i to je najmanji minimum koji more koštati materijal,zavisi kaj sve trebaš(razređivači,utvrđivači,šprickit,baza,bezbojni,plastprajmeri,antisilikoni za odmaščivanje,sita,posudice za miješati,šmirgli obični,šmirgli vodobrusni,pik traka,struja) sve to se nabere,a posel traje minimum dva dana ako se ima vremena samo to delati.Mislim neznam kak opce to more biti nekome puno 500 kuna recimo za lakiranje jednoga komada a v servisu bilo kojemu nebus dobil to ispod 100 eura,i to sam još malo rekel,znaci praktički idemo ljudima na ruku jer je to skoro 30% jeftinije,i onda je još preskupo,zakaj bi bilo 500 ako bi moglo biti recimo 300,e pa nemre to tak,ja sam sam tu da određivam cijenu,a na mušteriji je samo da bude zadovoljna s poslom.A sad idemo na onu bitniju stvar,airbrushing i sve ono kaj ima veze s tim,znači popravljanje tih linija,izrađivanje novih po želji i sl.Bilo kakva stvar kaj ima veze sa tim ima poćetnu cijenu 100 eura ili 800 kuna,jer to više nije klasično lakiranje nego šminkeraj,bez obzira dal je u pitanju popravak tak nečega ili novo izrađivanje linija i koje čega.Nema veze dali se to more na brzinu napraviti ili ne,čim je to u pitanju cijena je takava i amen,to je zakon i gotovo.Znaci ak treba na dva komada napraviti tak neke linije ili tribale nekakve jednostavne,i ak treba neki popravak oštečenja na jednom od tih komada,to nemoze biti ispod nekih 200 eura nikak,može s eiti još na rukui pa spustiš cijenu za nekih 200 kuna ako jedan komad nije apsolutno ništ oštečen,pa se netreba stavljati baza i pripremati više,ali to je TO,i nema ispod toga.Ako to kome paše paše,ako ne ne,ja isključivo radim tak dok radim i nema promjena oko toga,a ak neko može i voljan je za manje nek samo izvoli,ko sretniji nego mušterija Very Happy .Ali tu smo vec predaleko otisli u offtopic,nego se trebate vrnuti k temi i pomoći čovjeku da riješi to,pozdrav rendeer
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimesub 25 lip 2011, 13:25

Hvala svima na odgovorima. Ja sam u međuvremenu uspio rješiti svoj problem na način da sam sve prepustio Tomić Custom gdje se motor i popravlja.
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimened 26 lip 2011, 09:56

Ovo su oštećenja:

Oštećen tank P6220010
Oštećen tank P6220011

[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitimened 26 lip 2011, 10:35

Vladek je napisao/la:
Ovo su oštećenja:

Oštećen tank P6220010
Oštećen tank P6220011

..-nije strašno, zacjeliće mu rane Twisted Evil a i kolega će to odraditi kvalitetno dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Sponsored content





Oštećen tank Empty
PostajNaslov: Re: Oštećen tank   Oštećen tank Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Oštećen tank
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 5 gallon tank vs 6,2 gallon tank
» Fuel Tank bIB
» tank torba
» Yamaha Dragstar tank

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: