Početna stranicaPretraľnikprerade-tehnički-atesti 610RegistracijaLogin

 

 prerade-tehnički-atesti

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
drak
man
man
drak


Broj postova : 17
Godina imam : 36
Prebivalište : Zagreb
Vozim : jos se traži ;)
Na forumu od : 14.05.2008

prerade-tehnički-atesti Empty
PostajNaslov: prerade-tehnički-atesti   prerade-tehnički-atesti Icon_minitimesri 14 svi 2008, 15:44

htio sam si ubosti jednog mz-a ts 150 i preraditi ga u choppera (ili bolje chopperchicha What a Face ) al postavlja se pitanje atesta wc ... nisam bas pri nekim velikim parama pa me zanima koliko mogu rastavljat :krv: /sastvaljat/mijenjat na motoru a da ga i dalje mogu furat na tehnički i reganje bez atesta? planirao sam (kao prvi korak) napravit novu kutiju za elektriku (ili kak god da se zove kutija ispod sica) staviti drugi rezervoar, poskidati plastike oko fara, novi sic.... spustit zadnji kraj ak nađem pomoć (ili skupim pare). al opet, koliko toga SMIJEM mijenjati ako ne planiram ici na atest? chopper
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

prerade-tehnički-atesti Empty
PostajNaslov: Re: prerade-tehnički-atesti   prerade-tehnički-atesti Icon_minitimepon 19 svi 2008, 00:00

To ti najviše ovisi o stričeku u stanici!
Uglavnom, elektroniku na tehničkom niti ne vidi, tj. možeš staviti i šteker 220V unutra ak ti se baš hoće (i ak uspiješ)! Very Happy Rezervuar također vjerojatno smiješ zamjeniti, pogotovo ak ga nisi sam radio od fiberglasa, jer je on (zdravorazumski gledano) ionako s drugog motora! Kaj se tiče plastika oko fara vjerojatno će ti lakše proći bez njih nego sa njima jer koliko vidim serijski ts 150 nema plastike oko fara! cheers Novi sic valjda smiješ, a kaj se spuštanja tiče pamet u glavu, to je najosjetljivije od ovoga! Uglavnom, najbitnije ti je da se na tehničkom s nikim ne posvadiš, i ove sitne zamjenice bi trebale proči!
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

prerade-tehnički-atesti Empty
PostajNaslov: Re: prerade-tehnički-atesti   prerade-tehnički-atesti Icon_minitimepon 19 svi 2008, 07:26

Brojevi šasije i motora vidljivi i čitavi...
[Vrh] Go down
drak
man
man
drak


Broj postova : 17
Godina imam : 36
Prebivalište : Zagreb
Vozim : jos se traži ;)
Na forumu od : 14.05.2008

prerade-tehnički-atesti Empty
PostajNaslov: Re: prerade-tehnički-atesti   prerade-tehnički-atesti Icon_minitimepon 19 svi 2008, 13:08

hvala na savjetima Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





prerade-tehnički-atesti Empty
PostajNaslov: Re: prerade-tehnički-atesti   prerade-tehnički-atesti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prerade-tehnički-atesti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kawasaki VN 900_custom
» Moj "zeleni" crnac - Venox
» Prerade Virago
» Najbolji motori za prerade??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: