Početna stranicaPretraľnikVN 800 Classic 610RegistracijaLogin

 

 VN 800 Classic

Go down 
+2
Bart
mustra
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




VN 800 Classic Empty
PostajNaslov: VN 800 Classic   VN 800 Classic Icon_minitimečet 16 lip 2011, 18:30

VN 800 Classic Scaled.php?server=221&filename=34272975s


VN 800 Classic Scaled.php?server=200&filename=54197301


VN 800 Classic Scaled.php?server=818&filename=15919418


VN 800 Classic Scaled.php?server=560&filename=88052060


VN 800 Classic Scaled.php?server=10&filename=84502300

VN 800 Classic Scaled.php?server=219&filename=55548168

Svega sam se načitao pa evo nadugačko i od mene.
VN 800, 2006 godina, kupljen na brzaka za 32000,00 kunića sa 7200 km, prošle godine u 11. mjesecu. Gledao sam VNove 900, ali za cijenu polovnih koji su nešto vrijedili uz malu nadoplatu sam mogao novoga VN 900 kupiti, no toliko para za Kavca pa i novoga nisam spreman dati. Ipak je Kawasaki konfekcija htjeli to neki priznati ili ne.
Trenutno imam 14300 km. Bio kao nov ali osim sissy bara nije ništa imao na sebi. Obzirom da je meni bitna funkcionalnost, nemam motor za pokazivanje već za điha - điha i ne bacam pare na orignalne nadogradnje iako cijenim one koji to rade, stavljam na njega opremu iz Louisa ili ručni rad.
Od sprijeda prema natrag.
- torbica za alat, Iron Horse, jeftilen iz Louisa
- retrovizori originalni, skunut crni plastični okvir, kažu da je tako ljepše, meni svejedno
- windshield
prva verzija - srednja visina, "no name" jeftilen iz Louisa, vjetar mi opako mlatio glavom lijevo desno jer sam 187
druga verzija - trenutna i finalna, originalni pleksi skinuo, na prodaju je, nosač ostao i na njega majstor Kamba napilio, nabušio i namontirao drugi veći pleksi. Respect, nema vjetra, umaranja, buba i sl.
- nosač mobitela na vakum jeftilen iz nekog trg. centra
- razdjelnik na vakum za punjenje mobitela i navigacije, spojio sam, jeftilen iz trg. centra
- kapa je uvijek na guvernalu, glava ćelava i ako je sunce jako dobro dodje
- polugica plastična za ručku gasa, Louis jeftilen, dobro dođe na dugim putovanjima
- poklopac filtera za ulje, jeftilen iz Louisa
- maska za kiler, majstor Renato, nije se proslavio ali je bilo skoro badava
- crash bar, Kucelj napravio prema mojoj zamisli, čovjek je čarobnjak
- foot boards univerzalni "Free spirit", jeftilen iz Louisa, ugradio Kucelj, napatili se, bušili, varili i kaj ti ja znam, gay boy prodavač se kleo majkom da pašu original...
- nova poluga nožne kočnice, trebalo staru zamijeniti zbog "univerzalnih" gore navedenih oslonaca za noge, Kucelj staru otpilio i napravio novu od zajebancje
- guma na papuči kočnice od FAP-a kljunaša, jeftilen iz Tokića, 20 kuna, Kucelj nategnuo u utore na napravljenu papuču i zalijepio zadnjim kapima Neostika
- foot rest na crash baru, "Sundance", jeftilen iz Louisa, ugradio sam ih sam, ali već spomenuti guzičar (uvijek na njega naletim) u Louisu mi dao kraće i tanje šarafe i krive obujmice tako da je Kucelj napravio od sažaljenja i pun razumijevanja nove obujmice, a šarafe "korak x1", (što god to značilo nema nigdje za kupiti), sam po 20 kuna komad kupio kod Jambe u Savskoj - lopina. Dabogda cijeli život šarafio po HDima i imao crne nokte, sreća njegova jer se uredno kvare i puštaju ulje hehe. (nema veze, ako Bog da i ja ću si kupiti jednoga, za preseravanje, kažu da bi mi pasao)
- lajsna na rezervaru, Bauhaus, iskreno nemam pojma zašto sam je stavio, bila jeftina.... pada mi na pamet da i blatobrane uokvirim....
- auspusi original, frend Marko - Junac probušio nekoliko rupa i sad malo više buče, seljačija - ne diram dok ne izgore, a onda kod Kucelja po jebenicu od spulja, ravne skroz bez gluposti, oba jednako dugačka do kraja zadnjeg blatobrana, koso rezana, otvorena
- bisage, Iron Horse, seljačija iz Louisa, drugi dan pukao ciferšlus na lijevoj pa Miro Intruder stavio novi i pojačanja od kože. Treći dan pukao i cif na desnoj, no toga sam sam zamijenio, iglu u ruke i šivaj.
- nosači bisaga Fehling, Louis, skupo do jaja, bačen novac, Kucelj bi za pola cijene napravio i bolje no tada ga nisam još poznavao, usput rečeno dobio sam dva kompleta šarafa od guzičara već dvaput spomenutog, prekratke i predugačke i da nisam skužio ode guma zadnja na prvoj grabi, Junac - Marko otpilio višak i zašarafili
- sissy bar, Fehling, kupio bivši vlasnik, preskupo, izgleda ko seljačija
- paktreger, majstor Renato, napravio kako sam mu rekao, kažu da sam mogao još koju prečku staviti i imao bi roštilj, boli me dupe, funkcionalno je
- alarm, 150 kuna za Luna skutere u Sv. Nedjelji, sam sam ga prilagodio i spojio, daljinsko paljenje sam kasnije odcvikao iako je radilo, full funkcionalan i radi besprijekorno, stavio sam ga da čisto iz zajebancije, lijepo mi blinka ledica pokraj brave i pravi odsjaj po kromiranom deklu, :-))
- kapice na ventliima, aluminijske jeftilen, teško se skidaju.
- inox nosač za tablicu, 50 tak kuna, domaća prozvodnja, naš zagorec, Bauhaus.
Ne prčkam puno, glancam ponekad za opuštanje, samo točim 98icu ili 100tku, mažem lanac Motulom, ulje uvijek full synthetic za 100 i kusur kuna jer ne pušim spike da to nije dobro, gume su već potrošene i još malo pa ih mijenjam za Metzeler, White Wall model (iako kažu da je to pederica) i samo ganjam.
U planu imam jedino stavit belt kit, cca 500 USD jer mi je tlaka svakih 500 km mazati lanc, naravno kad bude jaaaako predugačak.
Vidimo se na Dalmatini.

PS. Pesek je maltezerica, Lily, 6 mjeseci stara, obožava svući ceradu sa motora i ugodno se smjestiti na njoj.



[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

VN 800 Classic Empty
PostajNaslov: Re: VN 800 Classic   VN 800 Classic Icon_minitimečet 16 lip 2011, 18:33

ljepa pila Very Happy biker2
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

VN 800 Classic Empty
PostajNaslov: Re: VN 800 Classic   VN 800 Classic Icon_minitimečet 16 lip 2011, 19:14

Odličan stroj, vidi se da je uloženo puno truda a i perja, Very Happy roker
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

VN 800 Classic Empty
PostajNaslov: Re: VN 800 Classic   VN 800 Classic Icon_minitimečet 16 lip 2011, 19:18

.....puno lipih i veselih km...........
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

VN 800 Classic Empty
PostajNaslov: Re: VN 800 Classic   VN 800 Classic Icon_minitimečet 16 lip 2011, 20:27

lip je dobar
[Vrh] Go down
joshua3
cro chopper forum
cro chopper forum
joshua3


Broj postova : 7
Godina imam : 50
Prebivalište : Slovenija
Vozim : Kawasaki VN800 Classic
Na forumu od : 26.06.2008

VN 800 Classic Empty
PostajNaslov: Re: VN 800 Classic   VN 800 Classic Icon_minitimečet 16 lip 2011, 20:29

Odlićno Smile
A od kuda ti je ovaj Kucelj ? Podrućje Zagreba ?

Samo upozorenje što se tiće belt kita. Mnogo je diskusija, da ova prerada na belt nikako ne valja!
Zbog špananja remena, koji je zapravo napravljen isto kao u slučaju lanca događa se, da je na osovini "getriba" previše opterećenja zbog toga se motor kvari! (lageri, sjedište lagera i čak osovina) Shocked
Sustav nije dizajniran za takva opterećenja.

Motori koji imaju originalno napravljen remen imaju potpuno drukčije napravljeno šponar za napon remena.

Nadam se da je bilo razumljivo ( jer ne poznajem bas dobro strucne pojme na hrvatskom jeziku Embarassed )

To je samo za upozorenje Wink

LP Joshua3
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

VN 800 Classic Empty
PostajNaslov: Re: VN 800 Classic   VN 800 Classic Icon_minitimečet 16 lip 2011, 21:28

Imao sam ga četiri godine , odličan motor . dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





VN 800 Classic Empty
PostajNaslov: Re: VN 800 Classic   VN 800 Classic Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VN 800 Classic
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» VN 800 classic
» VN 900 classic
» VN 900 Classic
» VN 800 Classic
» VN 800 Classic

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: