Početna stranicaPretraľnikSavršeni dan 610RegistracijaLogin

 

 Savršeni dan

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Savršeni dan Empty
PostajNaslov: Savršeni dan   Savršeni dan Icon_minitimepon 23 svi 2011, 12:03

Malo puta bi mogao reč da sam proveo savršen dan,uvijek nešto fali ili bi volio odradit al ovog puta kao da su se sve kockice ljepo posložile.

Taj dan je bio 22.05.02011g,dan je počeo relativno rano u 7ujutro kad me je zamolila supruga da joj nešto pomognem,vrlo rado sam se dignuo iz kreveta te joj pomogao,otišao sam odradit jutarnju špežu,te na miru popio kafe.

Poslje toga sam joj pomogao oko izrade ručka jer su nam dolazili gosti pa smo zajedno to sve ljepo i ležerno odradili,ručak je završio te malo odmorili i zaputili se na more sa barkom,malo toča noge uživao na barci malo odspavao i oko 17 sati smo se odlučili vratit na vez jer je ona imala nešto dogovoreno tako da sam ja bio slobodan,pitao sam je koliko je neče bit,odgovorila mi je nekih sat,sat i po.E taman da ja napravim jedan đireto sa motorom.

Oko 18 uri sam izvukao motor iz dvorišta i njegovo brundanje me več obradovalo,nisam imao neki plan kuda nego čemo odlučivat usput,natočio na OMW-u i vrlo brzo sam bio prema izlazu iz grada,nisam vozio pretjerano brzo nisam prelazio 140km/h,vozio sam prema limskom kanalu i prije njega skrenuo za Rovinj i prije ulaska u sam grad je kružni tok,prolazim ga i odlazim prema Puli,da mi ne bude dosadno odlučio sam proči svaki đir sa 100km/h,neke sam se više naginjao a neke manje,uglavnom malo razbibrige u vožnji,kojom putanjom sredinom,ili više sa strane ceste,urica vrimena je prošla i evo mene u Puli.

Neznam zašto al meni je taj dan bio savršen bio sa suprugom,zajednički ručak,barka,motor,još mi nije jasno kako je sve to prošlo taki ljepo al ja sam istinski uživao.

[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Savršeni dan Empty
PostajNaslov: Re: Savršeni dan   Savršeni dan Icon_minitimepon 23 svi 2011, 13:10

a Grobnik prazan lol! svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Savršeni dan Empty
PostajNaslov: Re: Savršeni dan   Savršeni dan Icon_minitimepon 23 svi 2011, 14:16

Evo vidiš, to što ja radim i vikendom nije loša stvar, ovako si imao savršen dan. lol!
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Savršeni dan Empty
PostajNaslov: Re: Savršeni dan   Savršeni dan Icon_minitimepon 23 svi 2011, 14:26

Savršeni dan G045 Savršeni dan 373618 ali i ne veseli se mnogo....doziraj Savršeni dan 943962
[Vrh] Go down
Sponsored content





Savršeni dan Empty
PostajNaslov: Re: Savršeni dan   Savršeni dan Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Savršeni dan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: