Početna stranicaPretraľnikRaptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) 610RegistracijaLogin

 

 Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)

Go down 
+3
rocky 61
medo
nikomil1
7 posters
Autor/icaPoruka
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimened 24 tra 2011, 21:18

Evo ovako ... konacno danas pala prva duza voznja (150km u jednom pravcu). Skopje - Gevgelija - Skopje (sve ukupno 300km) i pri tom mi je pauk popio 4.01litar na 100 km i pojeo jedan straf (onaj zadnji od sedista koji fiksira sediste za blatobran).

Voznja kruta da kruca ne moze biti ali kad je put dobar onda i nije strasno (dakle o komociji pri voznji ne mogu se bas pohvalit) ali ipak meni se svidja kako sam se truckao preko ovih 300 km, narocito zato jer sam ga kupio za 2000 evra a za te novce tesko da se nadje nesto luksuznije.

Krenuli danas ja i moj pauk do tetke na uskrs. 150km predjeno za nekih 2h i 15min (merio stopericom) sto i nije tako lose ako se uzme u obzir da je pola put izuzetno losh u smislu rupa i krpa po asfaltu i da sam stajao napuniti gorivo.

Najlepsi je deo za voznju kad se ide od Skopje prema Gevgelija je od Gradsko (tako se zove jedno malecko mesto pored autoputa) do Negotino i nakon sto se prodju tuneli kod Demirkapija. Tu se posteno raspali 120 bez da te zbog rupa pauk razpali po guzi dancingbanana

Pojeo kod tetke malo jagnjetine popio koka-kolu ... pojeo malo torte obisao sam njihovu mini farmicu i onda pauk pod dupe i pravac Skopje.

Put za nazad i nije bas za pohvaliti se.. zbog preteshkih kamiona koji obicno voze prazni prema Grckoj i pretovareni od granice prema unutrasnjosti stvorile su se ..... hmmm kako se kaze ono kad asfalt nije ravan nego ima kao brazde tamo gde uvek idu tockovi kamiona.

Ne znam dal samo meni ili i drugima ali to vise smeta nego rupe na putu. Ne znam kojih bi delova mogao izdvojiti na putu Gevgelija Skopje kao bolji ali mislim da bi to bilo prve 20km autoputa nakon sto se izadje iz Gevgelija i zadnji 20 pre nego sto se udje u Skopje. Ostatak puta do Veles je tako tako ali nakon Veles to nije za voznju rupa do rupe i ono sto sam malo pre pomenuo one brazde u asfaltu.

Bilo kako bilo danas je bio lep dan ispunjen lepom voznjom i klopom kod tetke. Laku noc!
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimened 24 tra 2011, 22:28

super vožnjica,a za dupe i rupe ne brini ,najgore je prvih 100 000 km ,onda će biti bolje dancingbanana lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimepon 25 tra 2011, 00:17

Ta ulegnuća na putu od teških vozila se nazivaju 'kolotraci' , takvih puteva se treba kloniti ako je moguće jer ti kolotraci znaju da te bace sa ceste i to se dogodilo jednom mom prijatelju.
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimepon 25 tra 2011, 01:00

rocky 61 je napisao/la:
Ta ulegnuća na putu od teških vozila se nazivaju 'kolotraci' , takvih puteva se treba kloniti ako je moguće jer ti kolotraci znaju da te bace sa ceste i to se dogodilo jednom mom prijatelju.

Hvala za naziv. Sto se kolotraka tice kod nas moras nauciti da letis ako ne zelis da vozis po njima. Nema put koji ih nema. uglavnom kod nas se u opste ne ulaze u infrastrukturu autoputa i dodatnih sporednjih puteva tako da osim autoputa drugih puteva skoro i da nema a autoputi su uzas. uleteo sam ja u taj kolotrak nekoliko puta s brzinom iznad 80km/h i hvala bogu da sam se odrzao ... jednostavno te ili vuce gde je on napravljen ili te odjednom preshalta nekamo bezveze.... tako da kad naletim na deo (bar kod nas znam gde ih ima a gde ih nema) onda naglo smanjim brzinu pa laganeze dok ne prodje taj deo... ali da je loshe je i te kako.

pozdrav svima i laku noc!
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimepon 25 tra 2011, 07:30

kako medo kaže + zaboravi na sat, brzinu, prosjek i slične budalaštine Wink uživaj Smile
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimepon 25 tra 2011, 07:59

ili kupi KLE What a Face
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimepon 25 tra 2011, 08:20

.......samo polako, guza navikne na sve.......


......i mali ispravak, nije kolotraci već kolotrazi.... Twisted Evil
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimepon 25 tra 2011, 09:35

medo je napisao/la:
ili kupi KLE What a Face

@medo... a sto je to KLE?

dragger je napisao/la:
.......samo polako, guza navikne na sve.......

......i mali ispravak, nije kolotraci već kolotrazi.... Twisted Evil

@dragger ma C ili Z ne menja stvar bitno je da ih ima i da jaaaako smetaju

sto se tice satova vremena i slicnih statistika to uvek radim do nekih 2000km jer ni ovaj motor od 320cc a ni njegovi mali brat od 50cc nemaju merac za gorivo pa moram malo statistike da bi znao koliko km predjem pre nego dodje guranje. :-) do sad hvala bogu nisam gurao spasila me rezerva u gradu.... ali ako nekad nestane na autoputu nece biti bas toliko rezerve da me vozi sledecih 100km. za sad matematika kaze 250km i trazi benzinsku
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimepon 25 tra 2011, 11:22

niko..samo ti uživaj u spyderu..je tvrd ali to i je gušt..jer..to je CHOPPER dobar
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimepon 25 tra 2011, 11:24

Zmija je napisao/la:
niko..samo ti uživaj u spyderu..je tvrd ali to i je gušt..jer..to je CHOPPER dobar

UPPSSSSS....sorry..pišem pod zmijinim nickom
fresh
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitimepon 25 tra 2011, 12:05

Svaka čast, neka je pala vožnja, a što se tiče utisaka, bitno je da je sve dobro prošlo i da nije bilo nekih negativnih anegdota, a vremenom ćeš se ti navići na mašinu a i ona na tebe, stoga samo polako i uživaj. Svakako ti želim i ubuduće dosta pređenih bezbjedni i ugodnih kilometara. dobar dobar dobar cuga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Empty
PostajNaslov: Re: Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)   Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Raptor spyder i ja. Sto mi pojedemo i popijemo za uskrs :-)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Raptor Spyder 250
» ( K) Regal Raptor Spyder
» regal raptor spyder
» REGAL RAPTOR - Spyder
» Regal Raptor Spyder

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: