Početna stranicaPretraľnikHorex Regina projekt 610RegistracijaLogin

 

 Horex Regina projekt

Go down 
+15
Oyeyeye
jazzy-d
mrljo#2
rocky 61
asy
magna
freshman
Zlac
RISBO THE BLADE
Memento Mori
merla
Karlo
cro.chopper
Hedo
Hrca V-TWIN
19 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 09:38

Pozdrav ekipo!

Evo iako sam se ja malo udaljio od čopera,moj stari nije. Nakon dosta guntanja i razmišljanja što i kako odluka je pala na oldtimera Horex Regina poznatu i kao "Kraljica zvuka". Motor ima 350 cccm i 18 ks i naravno samo jedan cilindar. Napomena : motor još nije do kraja dovršen ali je spreman za sezonu. Izgleda ovako nekako:

Horex Regina projekt Sam2527

Horex Regina projekt Sam2530

Horex Regina projekt Sam2531

Horex Regina projekt Sam2532

Horex Regina projekt Sam2534


Eto to je zasada to. Stari u planu ima još napraviti novi guvernal,nove nožne komande, novi auspuh ( i nove grane) s time da će top ići na suprotnu stranu od sadašnje i naravno neki airbrush.

Probao sam ga voziti i mogu reći da je motor jako zanimljiv (mjenjač mu je na desnoj strani i brzine idu naopako jer ga je projektirao Englez).

Eto ako imate ikakvih pitanja ili prijedloga slobodno napišite.

Pozdrav!


Laughing
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 10:03

jako zanimljivo i meni predobro izgleda roker svaka čast starom
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 12:14

super je , svaka čast starom What a Face , ogledaj se nanjega What a Face What a Face What a Face

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 13:54


Znaju stari , znaju .... dobar king
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 14:11

odlično, ali ovakvom oldschool motoru definitivno ne paše ova lampa... Embarassed

naravno, vrijedi ona: sto ljudi... dobar

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Memento Mori
man
man



Broj postova : 78
Godina imam : 40
Prebivalište : Ivanec
Vozim : Kawasaki EN 450 LTD
Na forumu od : 10.03.2011

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 14:17

merla je napisao/la:


naravno, vrijedi ona: sto ljudi... dobar


Sto ljudi - sto čudi, sto žena - dvijesto sisa Smile motor izgleda mrak mrakova!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 16:53

Vozio sam Reginu i dosta je čudno ispočetka privići se na komande...Kud je naopako....tu je još i ..naopako.. hehe.
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 17:01

super dobar ,samo zak bude stari delal nove grane,pa more se i na ove slozit auspuh s druge strane,nekak je steta to maknuti a vidiju se da su u jako dobrom stanju,mislim kolko se more videti na slikama,bas dobro zgledaju tak nareckane i spolirane
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 18:09

dobar super ,stara škola.
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 18:12

ma motorček je mrak..ja nebi ništ više čačkal po njemu...osim lampe..pasala bi mu jedna od tramwaja Wink Cool
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 19:26

bote ... stvarno ti otac ima pravo , novi timun i svitlo i komande i onda sam bez texta. prodaje li se ili......
koje je godište itd
[Vrh] Go down
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 20:55

magna je napisao/la:
bote ... stvarno ti otac ima pravo , novi timun i svitlo i komande i onda sam bez texta. prodaje li se ili......
koje je godište itd

Ma motor je osposobljen za ovu sezonu, ali stari ima još dosta toga u planu. Stvara si motor baš kako on zamišlja savršen motor za njega. Inače motor je 1953 godina, ali mašina je uređivana prije par godina da je gotovo kao nova . Rama je također iskorištena od Horexa jer je mašina noseći dio rame ali je malo produžena, a svi ostali dijelovi su uglavnom izrađivani posebno za njega ili prilagođavani njemu. I ne prodaje se ( jednom sam mu prodao dragstara i nikad mi nije oprostio).
dobar
[Vrh] Go down
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 20:59

I da najveći izatov je bila struja i signalizacija koja sada savršeno radi. Pošto motori onda nisu imali akumulatore i žmigavce, trebalo je sve to osmisliti kako i što napraviti. A prednje svijetlo... ovo je bilo povoljno u louisu pa smo narucili. Polako, i tu će se smisliti još nešto.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 21:23

Hrca V-TWIN je napisao/la:
I da najveći izatov je bila struja i signalizacija koja sada savršeno radi. Pošto motori onda nisu imali akumulatore i žmigavce, trebalo je sve to osmisliti kako i što napraviti. A prednje svijetlo... ovo je bilo povoljno u louisu pa smo narucili. Polako, i tu će se smisliti još nešto.

Odakle ti takva informacija??
Neki su imali neki nisu, ali aku je bio na motociklima tada standard..
[Vrh] Go down
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 21:39

ZIGGY je napisao/la:
Hrca V-TWIN je napisao/la:
I da najveći izatov je bila struja i signalizacija koja sada savršeno radi. Pošto motori onda nisu imali akumulatore i žmigavce, trebalo je sve to osmisliti kako i što napraviti. A prednje svijetlo... ovo je bilo povoljno u louisu pa smo narucili. Polako, i tu će se smisliti još nešto.

Odakle ti takva informacija??
Neki su imali neki nisu, ali aku je bio na motociklima tada standard..

ispravak... imao je 6 volti struju, a sada ima 12 volti ugrađen je regler i automat za žmigavce. ( ja sam ipak mlađeg kova) roker
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 50
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 21 tra 2011, 21:40

roker dobar king

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Horex Regina projekt Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimepet 22 tra 2011, 00:09

Ma da bih riječ reko osim motor je mrak.... dobar
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimepet 22 tra 2011, 06:25

...da, da, ovo je definirivno OS chopper, izuzmemo li prednju futurističku lampu, no to je stvar ukusa ili neki puta i financija.
.sve u svemu jako mi se sviđa ovaj Horex, za ovakvu vrstu chopera je pogodna i meni osobno lijepa uređena mašina Triumph Bonnevile od pred jedno 40 god.
..svaka čast ovo cijenim dobar
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimepet 22 tra 2011, 10:47

mrljo#2 je napisao/la:
...da, da, ovo je definirivno OS chopper, izuzmemo li prednju futurističku lampu, no to je stvar ukusa ili neki puta i financija.
.sve u svemu jako mi se sviđa ovaj Horex, za ovakvu vrstu chopera je pogodna i meni osobno lijepa uređena mašina Triumph Bonnevile od pred jedno 40 god.
..svaka čast ovo cijenim dobar

ništa.. morat ću mu prenjeti savjete u vezi prednje lampe pa nek stavi neku okruglu.
[Vrh] Go down
jazzy-d
man
man
jazzy-d


Broj postova : 95
Godina imam : 57
Prebivalište : ISSA
Vozim : aquila gv650 efi
Na forumu od : 24.06.2008

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimeuto 26 tra 2011, 13:01

Svaka čast, prekrasan bobber, sve dok se ne pogleda prednji kraj, upravljač, nosači žmigavaca i žmigavci, far, za to troje i ukupni dojam prednjeg dijela ovoliki minus ------------------------, ali to je samo moje skromno mišljenje.
[Vrh] Go down
http://www.mkfurija.hr
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimeuto 26 tra 2011, 17:47

jazzy-d je napisao/la:
Svaka čast, prekrasan bobber, sve dok se ne pogleda prednji kraj, upravljač, nosači žmigavaca i žmigavci, far, za to troje i ukupni dojam prednjeg dijela ovoliki minus ------------------------, ali to je samo moje skromno mišljenje.

svačije mišljenje (dobre i loše kritike) su dobro došle dobar

koga god sam pitao svako je dao svoj mišljenje i viđenje kako bi što trebalo napravit : ovakve boje, onakve boje, ovakav guvernal, onakav guvernal, punu felgu , žićanu felgu itd itd... i na kraju se došlo do zakljčka da se napravi motor onako kako se mome starom sviđa (jer ce ga ipak on voziti) i ne pratiti nikakve trendove (chopper, boober). ovo je horex na slavonski način i možda jednog dana i to postane brand. lol!
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 05 svi 2011, 20:37

Poslije duzeg odsustva evo me na forumu ali mislim samo na jedan dan jer vracam se lecenju nazad i ne znam dokle ce to trajati. Motor je mrak nemam primedbe (sem svetla , pod hitno dole ) sve najbolje i sa ovakvime kao 13 godisnjak sam pregazio T12 i od T12 nije ostalo nista . hahaha dobar
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 05 svi 2011, 20:56

Vidio sam motor u Vidovcima na posveti motora . Uloženo je puno rada i znanja . Ja se divim majstoru , a ovi komentatori što bi mjenjali ovo ili ono neka pokažu neki svoj uradak . Tvrdim da neznaju u kojem smjeru se odvrće vijak sa desnim navojem . Horex Regina projekt 231422
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1423
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 883.
Na forumu od : 30.11.2009

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 05 svi 2011, 20:57

dobar Super je Exclamation
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitimečet 05 svi 2011, 21:01

nice roker
[Vrh] Go down
Sponsored content





Horex Regina projekt Empty
PostajNaslov: Re: Horex Regina projekt   Horex Regina projekt Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Horex Regina projekt
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Projekt PUKOVNIK
» eltoro novi projekt
» projekt NSU
» projekt THE BOBBER
» Projekt "Cirkus"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: