Početna stranicaPretraľnikHarley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide

Go down 
+49
jebiki
Karlo
mih@
krampus13
bulares
Vida
Rocker-C
necchi
ajkula
custom rider
Gjuro
Zmija
Vjerna Učiteljica
rocky 61
Piva
Eagle
medo
mungos
nyll
emirharley
GIBO56
ninek
zed12
merla
asy
poč85
mrljo#2
Hedo
magna
david
zanotti
Bosqeto
webrider
klesoo
Acyd
stain
lukylipik
Hrvoje
dac
Zlac
Dr.Ma$$a
saky00
dragger
Safet(y)
pinky
GreatJumbo
ica
Kum
One Night Stand
53 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimepon 18 tra 2011, 19:33

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked A SEREEEEEEEEEEEEEŠ..............SVAKA ČAST....BJELA BOJA MU FENOMENALNO STOJI!!!!!!!! slinim slinim slinim What a Face What a Face What a Face What a Face Bohmann affraid NE MOGU VJEROVAT KAKO JE DOBAR H-D svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimepon 18 tra 2011, 19:40

ja još uvijek ne mogu vjerovat kako je dobar H-D.....
[Vrh] Go down
Hrvoje
man
man
Hrvoje


Broj postova : 110
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Honda Fury
Na forumu od : 06.12.2007

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimepon 18 tra 2011, 20:15

Motor je savršen, jos jednom i toga ćeš se naslušati puno puta, ali s tim motorom tek po gradu se nema šta tražiti...to bi si definitivno uzeo samo za putovanja, jel baš puno punooooo veči od intrudera 800? jel se ono baš osjeti ogromna razlika ili? baš me zanima, uopće nemam predodžbu kakav je feeling kad se sjedne na to čudo!
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimepon 18 tra 2011, 20:52

Shocked affraid confused

hoćeš morat sada "C" kategoriju polagati?.... What a Face


wow dobar4

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimepon 18 tra 2011, 21:15

Hrvoje je napisao/la:
Motor je savršen, jos jednom i toga ćeš se naslušati puno puta, ali s tim motorom tek po gradu se nema šta tražiti...to bi si definitivno uzeo samo za putovanja, jel baš puno punooooo veči od intrudera 800? jel se ono baš osjeti ogromna razlika ili? baš me zanima, uopće nemam predodžbu kakav je feeling kad se sjedne na to čudo!


Evil or Very Mad Evil or Very Mad

neko ko vozi 125/250 ccm ce tebi reci da ti nemas sta sa svojim motoru u gradu tražiti Very Happy
moze se i ponekad je veci gušt nego sa "malim" motorom... dobar


_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Hrvoje
man
man
Hrvoje


Broj postova : 110
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Honda Fury
Na forumu od : 06.12.2007

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimepon 18 tra 2011, 22:22

...merla, istina toga sam se naslušao, vjerujem da si u pravu...da imam toliko love mislim da bi bio ponosan vlasnik i takvog jednog Very Happy
...no ima vremena i godina da dođem do tog cilja...ovog svog nedam od sebe za ništa dancingbanana
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimepon 18 tra 2011, 22:50

Ja zaista ne vidim zasto jedna Electra ne bi imala sta traziti u gradu dok jedan npr. Ford Focus ili neko drugo vozilo ima???? Nisam bas siguran da gradovi imaju ceste za pjesake i bicikliste... Ok, ako zeli pizditi, provlaciti se, pretjecati sa desne strane, stajati na semaforima na samoj zebri tako da te oni bezvezni pjesaci moraju obilaziti dok prelaze cestu i ostale sl. "igrarije" onda to bas i nije motor po mjeri. Ali ako se zeli voziti normalno, savjesno, propisno i ne ugrozavajuci u tolikoj mjeri sebe i druge onda mi se to cini izuzetan motor ne samo za otvorenu cestu (za koju je sigurno i namjenjen) nego i za prolazak kroz pokoji grad. Tako barem ja to vidim. Moguce da sam naivan, neiskusan i potpuno u krivu.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimepon 18 tra 2011, 23:02

Kum je napisao/la:
Ja zaista ne vidim zasto jedna Electra ne bi imala sta traziti u gradu dok jedan npr. Ford Focus ili neko drugo vozilo ima???? Nisam bas siguran da gradovi imaju ceste za pjesake i bicikliste... Ok, ako zeli pizditi, provlaciti se, pretjecati sa desne strane, stajati na semaforima na samoj zebri tako da te oni bezvezni pjesaci moraju obilaziti dok prelaze cestu i ostale sl. "igrarije" onda to bas i nije motor po mjeri. Ali ako se zeli voziti normalno, savjesno, propisno i ne ugrozavajuci u tolikoj mjeri sebe i druge onda mi se to cini izuzetan motor ne samo za otvorenu cestu (za koju je sigurno i namjenjen) nego i za prolazak kroz pokoji grad. Tako barem ja to vidim. Moguce da sam naivan, neiskusan i potpuno u krivu.

potpuno si u pravu. Svaki motor ima svoju primarnu namjenu, (jedino je KLE za sve), ali sa svakim mozes i u blato i na pistu!!!
Jelda, vidimo na utrkama i 50ccm, a i choppere po pustinjama.... Pitanje je jedino kako!?
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimepon 18 tra 2011, 23:39

... u ovome ima istine,
mislim u Merliniim, Kumovim riječima,
ali to su sve istine i iskustva;

ali KLE je motor za sve - Klesso IMAŠ VELIKU PIVU U MOJE I BURKEOVO IME ....

... mnogi će znati zašto !


... ali drž se teme
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 07:20

Kum je napisao/la:
Moguce da sam naivan, neiskusan i potpuno u krivu.

Možda

ups lol!

drž se teme
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 07:31

mrljo#2 je napisao/la:
...e jeba te to e motorić...u p...u m....... je dobar lagal bi kad bih rekal da nisam malko zavidan ... roker ..
...."ali kaj si to kupoval pa to ti šprica ulje na sve strane, trese za krepat, kočnice su mu slabe, bla, bla, bla,...No." rekli bi neki e sad ti reci kak je sjest na Harleya, jebenica do bola...
..ajd' se nabaci kakvim podatkom, di si ga ubo i za kolko šuške....
Sretno u guštanju i kaj te briga kaj nebudeš skinul glupi osmjeh s lica kad bude te ekipa promatrala i slinim a ti po plinu onak lagano da zagrmucka geek

dobar dobar dobar

ma ne šprica samo ulje pa dajte ljudi bolje zagledajte i farba mu se ljušti Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ostala je samo ova bijela temeljna ...... Bohmann Bohmann Bohmann
a siguran sam da mu i sve kazaljke popiz.... kad ga upali...... a sigurno i troši...... affraid affraid affraid affraid
sve u svemu bačena lova
Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 07:36

Fenomenalan ... i još bila boja Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 373618 samo ima jednu manu ..... Question







.






..







fali mu automatska klima Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 231422 Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 231422 Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 231422 Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 231422




puno lipih i ugodnih kma. Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 943962 Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 943962
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 07:41

Welcome aboard! dobar

Bijela boja je ekstra, nista ne diraj.

2gibo56: ima automatsku klimu marke to-šiba! dancingbanana
biker2
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 07:52

emirharley je napisao/la:
Welcome aboard! Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 943962

Bijela boja je ekstra, nista ne diraj.

2gibo56: ima automatsku klimu marke to-šiba! Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 688369
Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 587466

...ko ludo Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 688369 Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 688369 Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 688369
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 07:53

emirharley je napisao/la:
Welcome aboard! dobar

Bijela boja je ekstra, nista ne diraj.

2gibo56: ima automatsku klimu marke to-šiba! dancingbanana
biker2

Ovo me podsjetilo na onaj vic:

Poslali amerikanci psa Lajku i Muju sa raketom u svemir.

Kada su došli u orbitu, kontrola leta javlja:
Lajka, pritisni dugme broj 37. Lajka to i napravi.

Kontrola leta opet: Lajka, poravnaj letjelicu po vektoru pravca za 20 stupnjeva. Lajka to i uradi.

Bravo Lajka, dobar pas, javlja kontrola, a sad me Lajka spoji s Mujom.
Lajka to i napravi, i kontrola nastavi, bravo Lajka, dobar pas, a ti Mujo dobro slušaj: nahrani pasa i ne diraj ništa.


Evo, sam sebi dajem upozorenje na of

drž se teme
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 12:11

lukylipik je napisao/la:
... neka se Medo ne uvrijedi, ali više nema najljepši motor u klubu ! Twisted Evil
makaršta! medin ima sve to, a još je i crveni !!! Very Happy

j/k... ovo je SAN a ne motor, ko kaže da nije ljubomoran laže (daš đir? samo jedan... oko slovenije lol! (MEC IBA))

heheheh, jedino mi je malo u neskladu s nikom, vaka krstarica kojoj fali samo prikolica za teglit čamac mi je uvijek bila pojam motora "za kad se ode u pemziju"... ili bar za one beznadežno oženjene (znaš dragi, trebamo veče bisage i udobnije sjedalo i... ) jel se to sprema i kakvi drugi novosti?

cuga puno sretnih km
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 12:47

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 P150411135101[/URL] [/img]
[img]Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 P150411135102 [/img] Very Happy [/quote]

jeste li ptobali staviti medin motor u top case a medu u desni kofer. mislim da bi na taj način ušparali nešto goriva.

btw koliko to Čudo potroši na 10 kilometara
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 17:35

klesoo je napisao/la:

potpuno si u pravu. Svaki motor ima svoju primarnu namjenu, (jedino je KLE za sve), ali sa svakim mozes i u blato i na pistu!!!
Jelda, vidimo na utrkama i 50ccm, a i choppere po pustinjama.... Pitanje je jedino kako!?

I ti si u pravu. slazem se i za KLE (usput, znam zasto imas pivu od Lukica). Samo, ovo je chopper forum pa pretpostavljam da vecina nas kada kupuje motor ne kupuje motor "za provlacenje kroz zagrebacke guzve". Ja ne vozim Electru i ne zivim u ZG pa se svejedno ne provlacim ni sa mojim po gradu. Pa i da mi volan nije sirok 110cm mislim da bi bilo isto. Zato me malo iznenadilo ono "nemas sta traziti u gradu" jer u biti, tko od nas uopce i ima po tom pitanju sta traziti u gradu i kome od "nas" je to uopce bitno?! Da sam u Zg mozda bih drugacije mislio, ali r'n'r u dusi ima jacu snagu od prebivalista pa sumnjam da bi to ista promijenilo kod mene te da bih zbog toga vozio drugaciji motocikl ili moped. Electra je nesto teza od vecine ostalih nasih motora, ali da li to ista mijenja? Vozimo li mi misicima? Ok, ne mogu uzeti motor od 400 kg pod ruku pa se njime pentrati po stepenicama i kojekakvim gradskim preprekama, ali ja to ne mogu ni sa motorom od 200 kg (ruku na srce, ni sa onim od 50 kg). Ako ovaj motor nema sta traziti u gradu onda po mome ni onaj koji je 100 kg laksi i 3 cm isto tako nema sta traziti u gradu. Odnosno svi mi nemamo s nasim motorima sta traziti u gradu, a vjerujem da ih svi mi redovno vozimo kroz gradove. Samo to.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!


Zadnja promjena: Kum; uto 19 tra 2011, 19:48; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 17:44

Majstore, želim ti puno sreće sa bikom i da znaš da ti zavidim do boooolaaa!!

Laughing slinim
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 18:36

evo sad stigao sa svečanog otvorenja i motor je prekokrasan uživo mu ova bijela stoji al baš taman,i motor je lijep,lijep.lijep...al će ga naravno unakazit u crno
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 19:20

Kaj se tiče boje, to sam već prije kupnje riješio da ga farbam u boju ebanovine, taj posao je već recimo dogovoren! Iz više razloga... sad mi je nakon 2 dana vožnje prljav (sunčani dani), a mojom satnicom na motoru mi ga se ne da prati svaka 2 dana... previše privlači ljude, non stop se neko muva oko njega i samo čekam da počnu skidati suvenire ( a nije mi napeto da se ljudi dive, jer i u drugoj boji će meni jednako veselo brundati)... treće-ja to hoću! Cool

Kaj se tiče potrošnje, tankao sam ga prije cca 170km i još nije došao do pola rezervara! A tank mu je 18 litara... s obzirom da je poklopac tanka pod ključem, isključena je mogučnost da mi je netko doljevao benzin, hehe!

Kaj se tiče upravljivosti, svoga bivšeg intrudera nakon 2 godine vođenja ljubavi nisam mogao polegnuti u zavoju ko što sam mogao Electru nakon cca 2 sata vožnje! Bilo na 100km/h, bilo na 20km/h! Nevjerojatno... koliko god bio zaljubljen u svog bivšeg intrudera!
dobar
Ovo je predugačak post za moj ukus, tako da ću se dalje diviti u svojim narednim postovima! roker
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 21:22

medo je napisao/la:
evo sad stigao sa svečanog otvorenja i motor je prekokrasan uživo mu ova bijela stoji al baš taman,i motor je lijep,lijep.lijep...al će ga naravno unakazit u crno

... Medo !!!

... crveno je boja ljubavi;

CRNO je boja za motor !!!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 23:07

Nisam se usudio nista reci do sada, ali kada je vec medo spomenuo moram reci da sam se odusevio. Iako mi se ova bijela boja prilicno svidjela nisam se nikako do sada mogao oteti dojmu koji mi je pruzala zamisao tog motora u crnoj boji. Presavrseno, a pogotovo sa ovom bojom sjedala koja je sada gore. ONS samo naprijed dobar dobar dobar dobar dobar dobar .

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 23:22

lukylipik je napisao/la:
medo je napisao/la:
evo sad stigao sa svečanog otvorenja i motor je prekokrasan uživo mu ova bijela stoji al baš taman,i motor je lijep,lijep.lijep...al će ga naravno unakazit u crno

... Medo !!!

... crveno je boja ljubavi;

CRNO je boja za motor !!!

iagree osim u slučaju INDIAN-a kojeg upravo na tv gledah po ko zna koji put (još je najbrži motor na svijetu ispod 1000cm3)

geek geek geek geek geek
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Eagle
cro chopper forum
cro chopper forum
Eagle


Broj postova : 589
Godina imam : 38
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 22.04.2008

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitimesri 20 tra 2011, 12:26

Još jednom svaka čast na novom bajku!!!

Jedino što ne kužim zašto si on-line??? IDI SE VOZIT!!!! biker2 lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide   Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
»  Harley Davidson Electra Glide Limited Ultra CVO 2019. 117
» HARLEY DAVIDSON Karlova Electra Glide
» H-D Sportster XL 883 Huger
» Hladnjak ulja ... H-D Ultra Classic Electra
» Harley Davidson Super Glide FXD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: