Početna stranicaPretraľnikMaškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. 610RegistracijaLogin

 

 Maškarani reli "Pariz Bakar", subotu, 19. veljače.

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Empty
PostajNaslov: Maškarani reli "Pariz Bakar", subotu, 19. veljače.   Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Icon_minitimeuto 15 vel 2011, 15:59

Tko može svratiti (da nije predaleko ili niste zauzeti), lijepo je vidjeti, da maštu ne mogu sputati nikakve recesije.... dogodi se, da je manje prijavljenih, ili je više površna "završna obrada", ali same ideje su...
neprocjenjive.... Very Happy (za sve ostalo, tu je, bilo-koja-credit /a ne samo Master/ card.... )
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Empty
PostajNaslov: Re: Maškarani reli "Pariz Bakar", subotu, 19. veljače.   Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Icon_minitimeuto 15 vel 2011, 21:23

jbga, znam di je Bakar, ali di je Pariz??????

Ajd ti upogoni kameru pol sata (isprekidano, kroz cijeli dan) pa mi dostavi snimke...

Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Empty
PostajNaslov: Re: Maškarani reli "Pariz Bakar", subotu, 19. veljače.   Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Icon_minitimeuto 15 vel 2011, 21:39

klesoo je napisao/la:
jbga, znam di je Bakar, ali di je Pariz??????

Ajd ti upogoni kameru pol sata (isprekidano, kroz cijeli dan) pa mi dostavi snimke...

Wink
Pariz je hotel u Opatiji s najboljim tiramisuom (bar bio)
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Empty
PostajNaslov: Re: Maškarani reli "Pariz Bakar", subotu, 19. veljače.   Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Icon_minitimeuto 22 vel 2011, 16:54

Žalim, nisam fotke radio, jednostavno se otišao zabavit (i uspjelo mi, u najvećoj mjeri) evo... samo jedna... svoja... ovako dakle :
Osim hotela u Opatiji, "službeni" start relija je ustvari (tada poznati restoran-kavana, a sada ) pizzeria Pariz, na Krimeji, istočnom kvartu Rijeke... na parsto m od igrališta Orijent, odnosno KBC Sušak... Ulica se zove Krimeja, koju se od jutra do cca 11 h blokira, za potrebe okupljanja i starta...
Ide se u centar Rijeke, na Korzo, i potom za Kostrenu, kod igrališta Pomorca (kome to nešto znači), gdje je prvi ispit spretnosti, i nastavljua se u Bakar, gdje je drugi IS i dodjela nagrada uz bezplatni fažol, alias grah...
teško je to slikom (iako se vide ideje i nasmijane face)... to je potrebno doživjet... kao i završnu povorku, koja je ovaj vikend koji slijedi, u nedjelju...

Prijavio se kao "ribar", pa napravio svoju "ribaricu" ispred pramac (uglavnom da na pramac liči Very Happy ... ), i iza, platforma sa dvostrukim jarbolom, odnosno vitlom kao kočarica... mapravio bubanj sa namotanim konopom, i visila mreža i u mreži stara tenisica, kantica piva, konzerva.... stvari kojima obiluje morsko dno našeg Kvarnera i ostatka Jadrana....
Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Ribary.th

evo je netko stavio na Ju tub, slajd šou od relija....
https://www.youtube.com/watch?v=uKBcJvj5XQc



[Vrh] Go down
Sponsored content





Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Empty
PostajNaslov: Re: Maškarani reli "Pariz Bakar", subotu, 19. veljače.   Maškarani reli  "Pariz  Bakar",  subotu, 19. veljače. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Maškarani reli "Pariz Bakar", subotu, 19. veljače.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: