Početna stranicaPretraľnikje li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 610RegistracijaLogin

 

 je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?

Go down 
+78
dkulas
zeleni zub
frutkejk
ljubo100
Deno
dado
El Nino
debokte
Sime
grejp4
criiistian
Zmija
TommyZG
rifireman
učo_sb
nikomljet
vedranst
darko68
freddie
mrljo#2
pinetree.rg
custom rider
Easy rider
martinx
Medevelin
Gogach
mihagor1
izigoing
Ivan-Shadow
crocopzmaj
boris
rikitumba
Tarze
GIBO56
nikomil1
besmrtni
merla
dadmad
Drifter
Vilko
Lars_Viking
Shantung
palomas
Genesis051
gaso999
asy
magna
Tomo-vz
Zlac
HP_fan
geronimo vt
mavo
Scratchy1
lukylipik
i.k.b
lunaroid
wragec33
zed12
freebee
Kicho
Bart
vroc-bobi
Karlo
DavorS
ica
Free Spirit
Dukes of hazzard
Safet(y)
Hedo
buba
nyll
pinky
dragger
Beatnik
cro.chopper
medo
harly
Bosqeto
82 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next
Autor/icaPoruka
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimened 04 lis 2015, 20:37

Da ne bi bilo da uvijek Karlo mora postavljati slike.. provozali se malo preko Djakova, pa do Baranje i natrag.. ja isprobao kako bemvej lezi po zavojima preko Dilja i Krndije dobar

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Dsc9728a

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Dsc9735a
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimened 04 lis 2015, 20:58

I sta kazes????
Vilko vise nesmije s vama???
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimened 04 lis 2015, 21:37

dobar Neka je sa srećom dobar momci!

Laughing cuga
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepon 05 lis 2015, 13:19

magna je napisao/la:
I sta kazes????
Vilko vise nesmije s vama???

E moj Magna dokle je to došlo.Idu bečari sa BMW-ejima kupiti  crvenu mljevenu papriku u Baranju.
Jbt pa šta ti misliš kad su se oni sletili u onu napacenu Baranju sa dva motora i šest kofera (torbe od žena ne racunam )
i krenuli po seli tražiti papriku.Jbt.pa cijelo selo na nogama .Stigla NASA u Baranju i još kupuje papriku.Pa još kad su ljudi vidjeli te silne kofere
sigurno su bili u strahu oče li biti dosta paprike u cijelom selu a možda i u Baranji i sve idila dok nisu poceli pricati i o cijeni.
Kad je krenula prica da je 1 kg.paprike 150 kn uredno se kupilo 25 dkg.za probu pa se cujemo  nemoj me
Sramota i za NASA i bmw, mi YAMAHISTI kupujemo po par kila i nepitamo za cijenu.

moramgibat  i love yamaha


Zadnja promjena: Vilko; pon 05 lis 2015, 14:06; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepon 05 lis 2015, 13:44

Zagreb-Petrinja-Sisak...i polako nazad doma....Aviator ko puska...

....krenes i nikad neznas kud i kada ces stici...a ne na BMWjcu....


Zadnja promjena: Drifter; pon 05 lis 2015, 13:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepon 05 lis 2015, 13:46

Drifter je napisao/la:
Zagreb-Petrinja-Sisak...i polako nazad doma....Aviator ko puska...
a jesi škrt sa slikama... daj malo.. da ga vidimo u prirodnom okruzenju- na cesti Very Happy ne samo ove izložbene Twisted Evil dobar3
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepon 05 lis 2015, 13:49

izigoing je napisao/la:
Drifter je napisao/la:
Zagreb-Petrinja-Sisak...i polako nazad doma....Aviator ko puska...
a jesi škrt sa slikama... daj malo.. da ga vidimo u prirodnom okruzenju- na cesti Very Happy ne samo ove izložbene Twisted Evil dobar3

ili serafim po njemu pa mi nije do slikanja ili sam toliko sretan da ne serafim da mi slikanje niti ne padne na pamet....na srecu sam sada u ovom drugom modu..
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepon 05 lis 2015, 13:54

kako Harliyašima malo triba... čim mogu vozit a ne popravljat odma pucaju od sreće dobar3 glup nemoj me

eto čisto naputak ako bude još koja vožnjica uskoro s njim..bas bi ga volia vidit pa opali koju... sliku dancingbanana
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepon 12 lis 2015, 18:25

Kisa napokon prestala padati, pa iskoristio priliku danas popodne i malo pobjegao u prirodu..  Very Happy

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Index.php?action=dlattach;topic=42110

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Index.php?action=dlattach;topic=42110
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepon 12 lis 2015, 20:04

Jesi išao okolo ili poprijeko ? Very Happy
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepon 12 lis 2015, 20:14

Koji fotoaparat koristiš ?
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepon 12 lis 2015, 20:42

Karlo je napisao/la:
Jesi išao okolo ili poprijeko ? Very Happy

natovario ga u Našicama na prikolicu pa se provozo malo po lišcu.
Safety ako želiš moj sin znaš da vozi brdski biciklizam pa eto dok si tu da ti on malo pokaže šumske putove za bmw.
Takve ceste vi adventureri obožavate dobar
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepon 12 lis 2015, 22:41

Karlo je napisao/la:
Jesi išao okolo ili poprijeko ? Very Happy

malo poprijeko, malo naokol , malo ukrivo... Very Happy



Easy rider je napisao/la:
Koji fotoaparat koristiš ?

Ovog puta Nikon D7100.. na prvoj fotki Nikkor 10-24 35 mm f/1.8, a na drugoj 70-300 VR.. ali ovo je fotkano vec kasno popodne u sumi i bilo je poprilicno oblacno..



Vilko je napisao/la:

...
Takve ceste vi adventureri obožavate dobar

..to ja malo preteska kategorija za mene.. osim toga, pa znas da su bemvejasi samo najobicniji sminkeri, a ne avanturisti, slicno kao i harlejasi..  lol!
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimesub 24 lis 2015, 09:41

..iskoristio jucer dan, pa se malo provozao.. doduse ovog puta brodom po rijeci Chao Phraya u Bangkoku Very Happy

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Index.php?action=dlattach;topic=42110
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimesub 24 lis 2015, 10:28

Jel to ova navigacija ? slinim
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimened 08 stu 2015, 13:37

Gledam vrijeme i temperature kod kuce proteklog, a i cijelog slijedeceg tjedna.. trenutno +20 ..ne mogu vjerovati da je gotovo svaki puta dok sam kod kuce usrano vrijeme.. pljuga

nadam se da barem neki od vas uzivaju u ovim prekrasnim jesenjim danima.. rendeer
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimened 08 stu 2015, 14:54

Da. Uzivam



P. S. Maslina je pobrana What a Face
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimened 08 stu 2015, 15:10

magna je napisao/la:
Da. Uzivam



P. S. Maslina je pobrana What a Face

..onda znas sto ti je ciniti What a Face
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimened 08 stu 2015, 17:45

Bio ja jučer i danas u Kutjevu na nekoj vinskoj fešti . Nemoj mislit da te se nisam sjetio . Very Happy
Vol je ovaj u foliji , a iza sam ja . rendeer

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 TUsZQv
je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 KEfman
je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Fnq1Qz
je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 98N1aD
[Vrh] Go down
zeleni zub
man
man
zeleni zub


Broj postova : 175
Godina imam : 46
Prebivalište : pula
Vozim : Honda Shadow 600 VT C
Na forumu od : 04.10.2014

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimened 08 stu 2015, 19:53

Danas jušto u podne start@Pula-korzo.
Pula-Plomin-Lovran-Lovranska Draga-Ičići-Poklon-Vela Učka-Boljunsko polje-Paz-Pazin-Pula.
cca 5h vožnje 194km
Hyosung Aquila 250 i Piaggio Beverly 300.
Slike uskoro
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimečet 07 tra 2016, 22:58

Danas iz mirovanja 600km čiste uživancije.

Trebao nešto do Pule pa reko lijepo vrijeme, Drifter uspavan ali spreman....što još poželjeti.

Do Karlovca po autocesti, a dalje stara cesta skroz do Pule (uz istočnu obalu Istre), nazad po Y-u pa opet stara cesta do Karlovca gdje je sve zbog nesreće bilo blokirano pa sam upao u čep kod Jaske ali sam pomalo zaobišao više kilometara kolone.
U totalu 598km. Mrvu prohladno ujutro prema moru. Motorić ko puška - samo prede i traži još...a bome ja ih isto nisam niti osjetio...cesta čista uživancija, ono malo neravnina i lošijeg asfalta Drifter upija ko od šale...

Imao bliski susret sa risom koji je pretrčavao cestu iza Delnica i sa 15-ak srna koje su mi izletile pred motor oko Bosiljeva. Ris je bio na pristojnoj udaljenosti ali sam zbog srna morao dobro nagaziti na kočnicu - ABS odradio vrhunski (nožno mehanički).

...nisam se nikom javljao jer sam bio malo na knap sa vremenom, a i planirao se vratiti doma prije mraka.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Gost
Gost




je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepet 08 tra 2016, 09:48

Easy rider je napisao/la:
Koji fotoaparat koristiš ?
nije bitnan,,,pitaj ga rađe koji softver koristi za obradu Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepet 08 tra 2016, 09:49

Drifter je napisao/la:
Danas iz mirovanja 600km čiste uživancije.

Trebao nešto do Pule pa reko lijepo vrijeme, Drifter uspavan ali spreman....što još poželjeti.

Do Karlovca po autocesti, a dalje stara cesta skroz do Pule (uz istočnu obalu Istre), nazad po Y-u pa opet stara cesta do Karlovca gdje je sve zbog nesreće bilo blokirano pa sam upao u čep kod Jaske ali sam pomalo zaobišao više kilometara kolone.
U totalu 598km. Mrvu prohladno ujutro prema moru. Motorić ko puška - samo prede i traži još...a bome ja ih isto nisam niti osjetio...cesta čista uživancija, ono malo neravnina i lošijeg asfalta Drifter upija ko od šale...

Imao bliski susret sa risom koji je pretrčavao cestu iza Delnica i sa 15-ak srna koje su mi izletile pred motor oko Bosiljeva. Ris je bio na pristojnoj udaljenosti ali sam zbog srna morao dobro nagaziti na kočnicu - ABS odradio vrhunski (nožno mehanički).

...nisam se nikom javljao jer sam bio malo na knap sa vremenom, a i planirao se vratiti doma prije mraka.


nema veze dok ide šuti i vozi , javit ćčeš se kad uđeš u pnaj prvi mod dobar Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepet 08 tra 2016, 09:57

tekući problem je napisao/la:
Drifter je napisao/la:
Danas iz mirovanja 600km čiste uživancije.

Trebao nešto do Pule pa reko lijepo vrijeme, Drifter uspavan ali spreman....što još poželjeti.

Do Karlovca po autocesti, a dalje stara cesta skroz do Pule (uz istočnu obalu Istre), nazad po Y-u pa opet stara cesta do Karlovca gdje je sve zbog nesreće bilo blokirano pa sam upao u čep kod Jaske ali sam pomalo zaobišao više kilometara kolone.
U totalu 598km. Mrvu prohladno ujutro prema moru. Motorić ko puška - samo prede i traži još...a bome ja ih isto nisam niti osjetio...cesta čista uživancija, ono malo neravnina i lošijeg asfalta Drifter upija ko od šale...

Imao bliski susret sa risom koji je pretrčavao cestu iza Delnica i sa 15-ak srna koje su mi izletile pred motor oko Bosiljeva. Ris je bio na pristojnoj udaljenosti ali sam zbog srna morao dobro nagaziti na kočnicu - ABS odradio vrhunski (nožno mehanički).

...nisam se nikom javljao jer sam bio malo na knap sa vremenom, a i planirao se vratiti doma prije mraka.

nema veze dok ide šuti i vozi , javit ćčeš se kad uđeš u pnaj prvi mod dobar Very Happy Very Happy

...palo mi je to na pamet...da je nekaj bilo sve bi zvao...zato smo tu...
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitimepet 08 tra 2016, 10:45

najvolim kad napisu " slike uskoro " - pa onda corak Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 28 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?
[Vrh] 
Stranica 28 / 31.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» djir do Budve i Sutomora
» djir do Ramskog jezera
» Djir po dalmaciji 30.06. - 03.07. 2017
» djir do Dubrovnika
» djir do Splita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: