Početna stranicaPretraľnikje li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?

Go down 
+78
dkulas
zeleni zub
frutkejk
ljubo100
Deno
dado
El Nino
debokte
Sime
grejp4
criiistian
Zmija
TommyZG
rifireman
učo_sb
nikomljet
vedranst
darko68
freddie
mrljo#2
pinetree.rg
custom rider
Easy rider
martinx
Medevelin
Gogach
mihagor1
izigoing
Ivan-Shadow
crocopzmaj
boris
rikitumba
Tarze
GIBO56
nikomil1
besmrtni
merla
dadmad
Drifter
Vilko
Lars_Viking
Shantung
palomas
Genesis051
gaso999
asy
magna
Tomo-vz
Zlac
HP_fan
geronimo vt
mavo
Scratchy1
lukylipik
i.k.b
lunaroid
wragec33
zed12
freebee
Kicho
Bart
vroc-bobi
Karlo
DavorS
ica
Free Spirit
Dukes of hazzard
Safet(y)
Hedo
buba
nyll
pinky
dragger
Beatnik
cro.chopper
medo
harly
Bosqeto
82 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
Autor/icaPoruka
DavorS
man
man
DavorS


Broj postova : 428
Godina imam : 41
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Venox
Na forumu od : 29.05.2011

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimeuto 06 stu 2012, 20:12

Pretprosle subote (27.11.) ujuto kisa, prognoza za sljedecih 7 dana kisa, snijeg, hladoca ... oko podne sunce... djir po gradu... pranje... poliranje... podmazivanje... pakiranje (parkiranje pod stepenice, navacene cerade...). Petak popodne pratim prognzu... vikend bez kise, sunce li/la... temeratura OK.
Subota ujutro, radim posla bas i nema... 11:15 na poslu, 11:25 doma, skidam ceradu... motor ko nv ceka...
ZAGREB - PETRINJA - GLINA - TOPUSKO - SLUNJ - PLITVICKA JEZERA - SLUNJ - KARLOVAC - JASTREBASKO - RUDE - SAMOBOR - ZAGREB..
Malo kilometara. pun gusta...

Nedjelja ujutro, opet sunce...

ZAGREB - SOBLINEC - ZELINA - VRBOVEC - VRBOVECKA DUBRAVA - FARKASEVAC - SISCANI (selo moje i selo djedova mojih - pice sa starim - neprocjenjivo) - CAZMA - IVANIC GRAD - MARTINSKA VES - RUGVICA - ZAGREB (Probajte nekad ovu rutu, oko 150 km, solidna cesta itd...).

Bosqeto frende, zivio
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimeuto 06 stu 2012, 20:25

DavorS je napisao/la:
Pretprosle subote (27.11.) ujuto kisa, prognoza za sljedecih 7 dana kisa, snijeg, hladoca ... oko podne sunce... djir po gradu... pranje... poliranje... podmazivanje... pakiranje (parkiranje pod stepenice, navacene cerade...). Petak popodne pratim prognzu... vikend bez kise, sunce li/la... temeratura OK.
Subota ujutro, radim posla bas i nema... 11:15 na poslu, 11:25 doma, skidam ceradu... motor ko nv ceka...
ZAGREB - PETRINJA - GLINA - TOPUSKO - SLUNJ - PLITVICKA JEZERA - SLUNJ - KARLOVAC - JASTREBASKO - RUDE - SAMOBOR - ZAGREB..
Malo kilometara. pun gusta...

Nedjelja ujutro, opet sunce...

ZAGREB - SOBLINEC - ZELINA - VRBOVEC - VRBOVECKA DUBRAVA - FARKASEVAC - SISCANI (selo moje i selo djedova mojih - pice sa starim - neprocjenjivo) - CAZMA - IVANIC GRAD - MARTINSKA VES - RUGVICA - ZAGREB (Probajte nekad ovu rutu, oko 150 km, solidna cesta itd...).

Bosqeto frende, zivio

prijatelju dragi sto si zedne napojio ljetos u Vodicama Very Happy dobar

daj koju sliku ili to nisi odradio Question Smile
[Vrh] Go down
DavorS
man
man
DavorS


Broj postova : 428
Godina imam : 41
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Venox
Na forumu od : 29.05.2011

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimeuto 06 stu 2012, 21:06

Bosqeto je napisao/la:
DavorS je napisao/la:
Pretprosle subote (27.11.) ujuto kisa, prognoza za sljedecih 7 dana kisa, snijeg, hladoca ... oko podne sunce... djir po gradu... pranje... poliranje... podmazivanje... pakiranje (parkiranje pod stepenice, navacene cerade...). Petak popodne pratim prognzu... vikend bez kise, sunce li/la... temeratura OK.
Subota ujutro, radim posla bas i nema... 11:15 na poslu, 11:25 doma, skidam ceradu... motor ko nv ceka...
ZAGREB - PETRINJA - GLINA - TOPUSKO - SLUNJ - PLITVICKA JEZERA - SLUNJ - KARLOVAC - JASTREBASKO - RUDE - SAMOBOR - ZAGREB..
Malo kilometara. pun gusta...

Nedjelja ujutro, opet sunce...

ZAGREB - SOBLINEC - ZELINA - VRBOVEC - VRBOVECKA DUBRAVA - FARKASEVAC - SISCANI (selo moje i selo djedova mojih - pice sa starim - neprocjenjivo) - CAZMA - IVANIC GRAD - MARTINSKA VES - RUGVICA - ZAGREB (Probajte nekad ovu rutu, oko 150 km, solidna cesta itd...).

Bosqeto frende, zivio

prijatelju dragi sto si zedne napojio ljetos u Vodicama Very Happy dobar

daj koju sliku ili to nisi odradio Question Smile

Sto se zednih tice, puno tuluma, zajebancije itd... meni je drugi dan uvijek za jos bolji tulum, ali rijetko nadjem istomisljenike i mislio sam da krivo razmisljam.
Onda sam upoznao Kembu, koji se svako juto moze pojaviti s hladnim Jegerom i biti raspolozen za tulum kao da je 9 navecer, ili cro. sa svjezom pivom ujutro, ili zed s kojim zajedno padam u 3 ujutro, pa novi dan i novi tulum ili Vilko (care), Karlo, Buda, Kico, zivjela nasa Slavonija, pa Sinisa (pozdravi svoje), frend Bosqeto, pozitiva maajka, oprostite ako sam koga zaboravio, e da Boris (jos kad vidim penzice u kupacima iz konzuma se sjetim), Safety,krampus, Sime, Hans, Suhi, vroc, emir, pinky... Jbt, ispricavam se maestro merla...

U bilo koje doba dana pomazem zednima i poticem zajebanciju... javite se kad ste u zg

A slike od proslog vikenda nazalost nemam, jos sam uvijek previse sebican da dijelim uzitak voznje s drugima... dancingbanana dancingbanana dancingbanana biker2 biker2 biker2 drž se teme

Jbg slika nema... vznja, stajanje piva cigara i samo gsust bez obaveze, jednog dana cu prestati biti sebican i poceti djeliti dozivljaj s vama prijatelji...






[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimeuto 06 stu 2012, 22:19

Davore eeeeeee, kad si u blizini jaske daj se javi *ebemu nož u leđa....... What a Face
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimepet 09 stu 2012, 10:00

jucer sam takodjer bacio djir po magistrali,
Ljubuski Makarska,
vrijeme je bilo izmisljeno dobar

sta je sa ekipom voza li se itko Question
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimepet 09 stu 2012, 15:10

Upravo se vratio sa đirčine .... skoro 30 km . dancingbanana nemoj me glup
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimepet 09 stu 2012, 16:13

Karlo je napisao/la:
Upravo se vratio sa đirčine .... skoro 30 km . dancingbanana nemoj me glup

ma sve je vrijedno u ova zimska doba dobar

ja cu sura opet ako Bog da biker2
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimepet 09 stu 2012, 17:59

Do Splita i natrag ... Trajektom :-)
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimepet 09 stu 2012, 21:41

Ja napravio mali krug od 50-tak km poslijepodne, išao pogledat kolika je Sava u Mačkovcu, i ustanovio da i nije nešto prevelika, točno do korijena nasipa, znači ima fore još bar 4-5 metara. dobar
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimesub 10 stu 2012, 14:11

Karlo je napisao/la:
Upravo se vratio sa đirčine .... skoro 30 km . dancingbanana nemoj me glup

Ja ću sutra... Otprilike toliko.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimesub 10 stu 2012, 20:49

Evo da se pohvalim prvim kilometrima.
Jos prije dva tjedna nisam imao niti kilometra na motoru.
Pa sam kupio motor u JayJay-a koji mi ga je i dovezao doma u garazu i nisam ga upalio prije prvog sata voznje u autoskoli.
I onda je pocelo. Odvozio 6 sati na Ibri 125, pa 2 na Hondi 250 i jucer 2 na yamahi od 600 ccm. Dakle, na pola sam voznje i potvrdio sam svoje misljenje. To je to.
Nekako mi prirodno to sve lezi i ima smisla. I onda sam jucer odlucio napraviti koji krug po kvartu, nema nekog prometa pa da probam napokon motor koji sam kupio Smile
Napravio sam 900 metara po garazi prosli tjedan lol! lol! lol!

I jucer izasao na ulicu i krenuo par krugova po kvartu, pa malo dalje, pa jos dalje i na kraju dosao doma sa 30 km na satu.

Danas odradio prvi konkretni djir, zena me poslala u Billu i ja umjesto autom, otisao motorom, napunio bisage chopper rules i doma pa okolnim putevima skupio jos 7 km. Smile
I dozivio prvi bajkerski ragovor. Teta na blagajni me pitala jel hladno na motoru. glup
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimened 11 stu 2012, 08:37

freebee je napisao/la:
Evo da se pohvalim prvim kilometrima.
Jos prije dva tjedna nisam imao niti kilometra na motoru.
Pa sam kupio motor u JayJay-a koji mi ga je i dovezao doma u garazu i nisam ga upalio prije prvog sata voznje u autoskoli.
I onda je pocelo. Odvozio 6 sati na Ibri 125, pa 2 na Hondi 250 i jucer 2 na yamahi od 600 ccm. Dakle, na pola sam voznje i potvrdio sam svoje misljenje. To je to.
Nekako mi prirodno to sve lezi i ima smisla. I onda sam jucer odlucio napraviti koji krug po kvartu, nema nekog prometa pa da probam napokon motor koji sam kupio Smile
Napravio sam 900 metara po garazi prosli tjedan lol! lol! lol!

I jucer izasao na ulicu i krenuo par krugova po kvartu, pa malo dalje, pa jos dalje i na kraju dosao doma sa 30 km na satu.

Danas odradio prvi konkretni djir, zena me poslala u Billu i ja umjesto autom, otisao motorom, napunio bisage chopper rules i doma pa okolnim putevima skupio jos 7 km. Smile
I dozivio prvi bajkerski ragovor. Teta na blagajni me pitala jel hladno na motoru. glup

dobar dobar dobar

samo polako,bit ce kilometara i nece nestati ceste biker2

neka je sretno kolega Laughing
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimened 11 stu 2012, 08:39

jucer je pao djiric do Mostara,80 km

nije neki spektakl ali dovoljno da se srce ispuni sa dragosti,
jos picence sa dragim kolegama bikerima,
Drags fino slusa,
sta vise u zivotu treba Very Happy cheers
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimened 11 stu 2012, 10:26

freebee je napisao/la:
Evo da se pohvalim prvim kilometrima.
Jos prije dva tjedna nisam imao niti kilometra na motoru.
Pa sam kupio motor u JayJay-a koji mi ga je i dovezao doma u garazu i nisam ga upalio prije prvog sata voznje u autoskoli.
I onda je pocelo. Odvozio 6 sati na Ibri 125, pa 2 na Hondi 250 i jucer 2 na yamahi od 600 ccm. Dakle, na pola sam voznje i potvrdio sam svoje misljenje. To je to.
Nekako mi prirodno to sve lezi i ima smisla. I onda sam jucer odlucio napraviti koji krug po kvartu, nema nekog prometa pa da probam napokon motor koji sam kupio Smile
Napravio sam 900 metara po garazi prosli tjedan lol! lol! lol!

I jucer izasao na ulicu i krenuo par krugova po kvartu, pa malo dalje, pa jos dalje i na kraju dosao doma sa 30 km na satu.

Danas odradio prvi konkretni djir, zena me poslala u Billu i ja umjesto autom, otisao motorom, napunio bisage chopper rules i doma pa okolnim putevima skupio jos 7 km. Smile
I dozivio prvi bajkerski ragovor. Teta na blagajni me pitala jel hladno na motoru. glup

,,bravo, to je to.. samo polako dalje i nakupit ce se i kilometara dobar
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimened 11 stu 2012, 10:27

hihihi iagree , to je to What a Face
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimened 11 stu 2012, 16:47

Svaka čast, samo polako i opušteno, ja kako se vratih sa Faaka nisam kruzericu upalio dvaput.Jbg obaveze, i kad god možeš samo gas al' oprezno i neka je sretno. dobar
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimened 11 stu 2012, 17:32

Evo i ja se provozo s ekipom do Kutjeva . dancingbanana cura cheers rendeer

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 124tzy0
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimened 11 stu 2012, 18:14

Karlo je napisao/la:
Evo i ja se provozo s ekipom do Kutjeva . dancingbanana cura cheers rendeer

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 124tzy0

a lipih snasa,a ti si dao dodatni sarm dobar
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimened 11 stu 2012, 21:58

..Karlo,,, ovo si mi presutio danas? Twisted Evil ..znas da bih odmah dojezdio.. Very Happy
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimesri 14 stu 2012, 12:36

evo baš se vratio iz lokalnog đira, malo puše bura ali je ok,

nisam susreo nijednu snašu, pa nemam slike
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimesri 14 stu 2012, 18:09

ja sam i danas furao do Ploca vidjeti Vroca i ispratiti Karavanu,
a onda produzio do Mostara na cugu i da isprobam pododijelo koje mi je poklonio Vroc,
sve skupa nekih 160 km Smile

pododijelo,uuuu dobra stvar,dobra stvar dobar
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimeuto 27 stu 2012, 22:12

Ja iskoristio jucer i danas lijepo vrijeme u Zagrebu i napravio 2 djira po 100-tinjak km.
Jucer malo po okolnim selima oko Brezovice pa do Jaske i nazad.
Danas odmah na Jasku pa vinska cesta preko Plesivice na Samobor i nazad preko Luckog pa na Brezovicu do Novog Zagreba.
Mozda uspijem i navuci tisucicu u ovoj godini roker
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimeuto 27 stu 2012, 23:01

ja sam u nedjelju do Mostara pa ja i dobar prijatelj do Kleka preko Capljine,
neobican spoj,ja sa choppom,on sa R6,
ali malo sam sporije vozio da me moze pratiti nemoj me nemoj me

more je more,
moze biti raznih lijepih predijela za djirati,
ali magistrale uz more meni predstavljaju poseban gust dobar

onda neka mala birtija tik uz more,
a teraca sva u suncu,
topli caj i spika,
ma gust i gotovo dobar
[Vrh] Go down
DavorS
man
man
DavorS


Broj postova : 428
Godina imam : 41
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Venox
Na forumu od : 29.05.2011

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimeuto 27 stu 2012, 23:28

Bosqeto je napisao/la:
ja sam u nedjelju do Mostara pa ja i dobar prijatelj do Kleka preko Capljine,
neobican spoj,ja sa choppom,on sa R6,
ali malo sam sporije vozio da me moze pratiti nemoj me nemoj me

more je more,
moze biti raznih lijepih predijela za djirati,
ali magistrale uz more meni predstavljaju poseban gust dobar

onda neka mala birtija tik uz more,
a teraca sva u suncu,
topli caj i spika,
ma gust i gotovo dobar

bio car, ostau car, drz se Bosqeto prijatelju, dok se ne vidimo dobar
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitimesri 28 stu 2012, 11:31

DavorS je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
ja sam u nedjelju do Mostara pa ja i dobar prijatelj do Kleka preko Capljine,
neobican spoj,ja sa choppom,on sa R6,
ali malo sam sporije vozio da me moze pratiti nemoj me nemoj me

more je more,
moze biti raznih lijepih predijela za djirati,
ali magistrale uz more meni predstavljaju poseban gust dobar

onda neka mala birtija tik uz more,
a teraca sva u suncu,
topli caj i spika,
ma gust i gotovo dobar

bio car, ostau car, drz se Bosqeto prijatelju, dok se ne vidimo dobar


*nekako s proljeca* pjevo bi Zera Very Happy
Davore legendo Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?   je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
je li itko iskoristio ovo lijepo vrijeme za djir?
[Vrh] 
Stranica 2 / 31.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-
» djir do Budve i Sutomora
» djir do Ramskog jezera
» Djir po dalmaciji 30.06. - 03.07. 2017
» djir do Dubrovnika
» djir do Splita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: