Početna stranicaPretraľnikkaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje 610RegistracijaLogin

 

 Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje

Go down 
+2
dragger
Bosqeto
6 posters
Autor/icaPoruka
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Empty
PostajNaslov: Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje   kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Icon_minitimepon 10 sij 2011, 18:16

kazite mi vase misljenje i ako neko ima iskustva s ovom kacigom?

u kojem je shopu najpovoljnija od Splita do Dubrovnika?
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje   kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Icon_minitimepon 10 sij 2011, 21:17

Bosqeto je napisao/la:
kazite mi vase misljenje i ako neko ima iskustva s ovom kacigom?

u kojem je shopu najpovoljnija od Splita do Dubrovnika?

.....daj bar neke podatke, cijenu....sliku ili link, da ne tražimo
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje   kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Icon_minitimepon 10 sij 2011, 23:52

Imam Raid II kacigu i ona je po svim tehnickim karakteristikama gotovo identicna XR 1000 (ili novijoj 1100). Najveca razlika je u dizajnu, poglavito spojlera na zadnjem dijelu. Zbog tog spojlera, taj tip kacige mi daleko vise pristaje na druge tipove motora, dok je Raid II klasicnih linija. Cijenovno su tu negdje, ovisi o tome gdje se kupuje, Raid II kod nas obicno nesto jeftiniji.

U svakom slucaju, kaciga je ok i s njom se najcesce vozim... zimi uz dodatak podbradka http://www.louis.de/_20977fa2e745d97057b8d21bbcaecccad0/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=20012150&anzeige=0&ADTRACTIONSLOT=detail_kontext

Sto se udobnosti i buke tice... dobar Dupla-D kopca dobar

Protiv zamagljivanja obavezan Pinlock koji dobijas uz kacigu i on savrseno odradjuje posao (ako ti ne smeta jos ogranicenije vidno polje) ... tu su po meni Uvex ili Shark bolji, jer su na drugi nacin rijesili problem zamagljivanja.

I ono najbitnije za kraj... kacigu TI MORAS isprobati i tek tada donijeti odluku. Jer ono sto je meni dobro, ne mora i tebi ili nekome trecemu...
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje   kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 13:29

[img]kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Shoeixr1000black00o3zv[/img]

Draggeru evo slike!

ova kaciga ima extra karakteristike.mene samo zanima da li je neko ovdje ima i kakvo je njegovo iskustvo sa njom!

i da li je nekome poznat moto-shop od Dubrovnika do Splita gdje jje najpovoljnija Very Happy
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje   kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 13:55

Bosqeto je napisao/la:
[img]kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Shoeixr1000black00o3zv[/img]

Draggeru evo slike!

ova kaciga ima extra karakteristike.mene samo zanima da li je neko ovdje ima i kakvo je njegovo iskustvo sa njom!

i da li je nekome poznat moto-shop od Dubrovnika do Splita gdje jje najpovoljnija Very Happy

Ova kaciga je više za jurilice . Uzmi Schuberth C 3 . dobar Imam je dvije godine , sve pet . Zaštita od buke , sunca i magljenja .
[Vrh] Go down
Mr.DJ
man
man
Mr.DJ


Broj postova : 354
Godina imam : 47
Prebivalište : SL.BROD
Vozim : ŠTO STIGNEM- 2,4,6,8 TOČKOVA
Na forumu od : 24.11.2009

kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje   kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 15:24

Karlo je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
[img]kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Shoeixr1000black00o3zv[/img]

Draggeru evo slike!

ova kaciga ima extra karakteristike.mene samo zanima da li je neko ovdje ima i kakvo je njegovo iskustvo sa njom!

i da li je nekome poznat moto-shop od Dubrovnika do Splita gdje jje najpovoljnija Very Happy

Ova kaciga je više za jurilice . Uzmi Schuberth C 3 . dobar Imam je dvije godine , sve pet . Zaštita od buke , sunca i magljenja .
Kako možeš odmah vući vodu na svoj mlin-Bos je pitao samo za dotićnu kacigu i ako nešto o toj kacigi znaš onda napiši eeeee Karlito krava te ubola.Što se tiče kacige moj ti je savijet da nazoveš Šepić-com i da vidiš da li je imaju i pošto je.Ja sam prošle god. naletio kod njega na Shoei kacigu u pola cijene i još uvijek sam ljut što ju ne uze krava me ubola.
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje   kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 16:14

Mr.DJ je napisao/la:
Karlo je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
[img]kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Shoeixr1000black00o3zv[/img]

Draggeru evo slike!

ova kaciga ima extra karakteristike.mene samo zanima da li je neko ovdje ima i kakvo je njegovo iskustvo sa njom!

i da li je nekome poznat moto-shop od Dubrovnika do Splita gdje jje najpovoljnija Very Happy

Ova kaciga je više za jurilice . Uzmi Schuberth C 3 . dobar Imam je dvije godine , sve pet . Zaštita od buke , sunca i magljenja .
Kako možeš odmah vući vodu na svoj mlin-Bos je pitao samo za dotićnu kacigu i ako nešto o toj kacigi znaš onda napiši eeeee Karlito krava te ubola.Što se tiče kacige moj ti je savijet da nazoveš Šepić-com i da vidiš da li je imaju i pošto je.Ja sam prošle god. naletio kod njega na Shoei kacigu u pola cijene i još uvijek sam ljut što ju ne uze krava me ubola.

Kakav mlin . Ne prodajem ja kacige . Samo sam dao svoje mišljenje . rendeer
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje   kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 21:28

Bosqeto je napisao/la:
Draggeru evo slike!

ova kaciga ima extra karakteristike.mene samo zanima da li je neko ovdje ima i kakvo je njegovo iskustvo sa njom!

i da li je nekome poznat moto-shop od Dubrovnika do Splita gdje jje najpovoljnija Very Happy


....ne izgleda loše, ali kaciga se većinom kupuje radi udobnosti, kvalitete i sl. Valjda je netko ima pa će se oglasiti.

Shoei zastupa Šepić, a kod mene u blizini ima jedan diler koji bi je moga imati ili bar info, ako bude trebalo pitat ću.

Ovo šta navodi Karlo mogu samo potvrditi, kako sam se ja zezzuo sa nolankom N103 i to na uštrb 400 kn, a razlika ogromna.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje   kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 21:34

dragger je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
Draggeru evo slike!

ova kaciga ima extra karakteristike.mene samo zanima da li je neko ovdje ima i kakvo je njegovo iskustvo sa njom!

i da li je nekome poznat moto-shop od Dubrovnika do Splita gdje jje najpovoljnija Very Happy


....ne izgleda loše, ali kaciga se većinom kupuje radi udobnosti, kvalitete i sl. Valjda je netko ima pa će se oglasiti.

Shoei zastupa Šepić, a kod mene u blizini ima jedan diler koji bi je moga imati ili bar info, ako bude trebalo pitat ću.

Ovo šta navodi Karlo mogu samo potvrditi, kako sam se ja zezzuo sa nolankom N103 i to na uštrb 400 kn, a razlika ogromna.


I ja umalo svojevremeno ne kupih Nolan N103, gluho bilo, vec sam je bio kaparisao (izgubio kaparu), ali sam u zadnji cas klizeci ulječeo i kupio Schuberth C3, sve pohvale.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Sponsored content





kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje   kaciga - Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kaciga Shoei xr 1000 black-vase misljenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» evo i 1000
» Varadero 1000
» 1000 registriranih CCF-ovaca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: