Početna stranicaPretraľnikRajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!

Go down 
+16
Vilko
maxart
GON
Vladek
magna
cro.chopper
klesoo
zookk
kuna
One Night Stand
Quirin
buralee
lukylipik
Safet(y)
emirharley
vstarrider
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimesub 05 vel 2011, 15:36

... jel to netko mene provocira ovim izvješćima Twisted Evil Exclamation Question

... a kako će Vam tek večeras dobro biti
... uživajte dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimesub 05 vel 2011, 18:03

lijepo,lijepo.......................
lijepo se zabavite

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimened 06 vel 2011, 11:30

Sve je OK, vracam vam Safet(y)ja, Acyda sa suprugama, ziggiya, Pegasusa, Gona, K@na i jos nekesa foruma zive, zdrave i okrugle.

Evo, sada je 11,30h, sprema se podnevna oprostajna kafa u "Operi", sto bi se reklo, svaki put kada se ide u Sarajevo, obavezno se posjeti opera. nemoj me glup Slijedeci put ih vodim u bilblioteku.

Nedostajali su nam neki drugi dragi ljudi sa foruma, prije svega Medo, Luki sa Kunom , ONS i jos neki koji su bili najavili dolazak, Vilko npr, no idemo dalje, samo da je zdravlja, a bice piva.

Party kao party je bio jedan od daleko najboljih na ovim prostorima od rata pa na ovamo, svaka cast! "Gruhak" iz Dubrovnika je rasturio i dobijali su nesmanjene ovacije nakon svake pjesme. Momci su apsolutni šampioni. dobar

Sličice slijede.


Zadnja promjena: emirharley; ned 06 vel 2011, 20:53; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
pegasus
man
man
pegasus


Broj postova : 190
Godina imam : 46
Prebivalište : Rajevo selo
Vozim : VN800
Na forumu od : 03.11.2009

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimened 06 vel 2011, 15:42

pozdrav sarajlijama !
party je bio odličan..
emire fotke su super drago mi je da smo se sreli uživo i nadam se da ćemo se opet vidit ..
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimened 06 vel 2011, 18:15

Evo sam "ukrao" slike iz safet(y)jevog aparata (ili je to bio lučijev foto-aparat, nisam siguran):

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Sarajevo050211

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Sarajevo2050211
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Gost
Gost




Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimened 06 vel 2011, 20:26

Evo brodska ekipa je stigla zdrava i čitava.
Party je bio O.D.L.I.Č.A.N.

Što bi se reklo.. Sjedi 5.
Pohvala domaćinima za party koji se dešavao na jednom pre dobrom mjestu kakav grad kao Sarajevo i zaslužuje.
Gruhak .. mislim da nije pretjerano za reći , ali radi se o trenutno po meni o jednom od najboljih bendova sa naših područja ( mislim na ove koji sviraju po motorijadama ).



roker cuga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimened 06 vel 2011, 20:28

emirharley je napisao/la:
Sve je OK, vracam vam Safet(y)ja, Acyda sa suprugama, ziggiya, Pegasusa, Kona i jos nekesa foruma zive, zdrave i okrugle.

Evo, sada je 11,30h, sprema se podnevna oprostajna kafa u "Operi", sto bi se reklo, svaki put kada se ide u Sarajevo, obavezno se posjeti opera. nemoj me glup Slijedeci put ih vodim u bilblioteku.

Nedostajali su nam neki drugi dragi ljudi sa foruma, prije svega Medo, Luki sa Kunom , ONS i jos neki koji su bili najavili dolazak, Vilko npr, no idemo dalje, samo da je zdravlja, a bice piva.

Party kao party je bio jedan od daleko najboljih na ovim prostorima od rata pa na ovamo, svaka cast! "Gruhak" iz Dubrovnika je rasturio i dobijali su nesmanjene ovacije nakon svake pjesme. Momci su apsolutni šampioni. dobar

Sličice slijede.

tipfeler

Gon
https://cro-chopper.forumcroatian.com/u2388
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimened 06 vel 2011, 20:42

Editirano... Wink , mada sam mislio i na Kona (K@n) dancingbanana


Zadnja promjena: emirharley; ned 06 vel 2011, 20:53; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
GON
man
man
GON


Broj postova : 45
Godina imam : 42
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : z750
Na forumu od : 16.12.2010

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimened 06 vel 2011, 20:45

ZIGGY je napisao/la:
Evo brodska ekipa je stigla zdrava i čitava.
Party je bio O.D.L.I.Č.A.N.

Što bi se reklo.. Sjedi 5.
Pohvala domaćinima za party koji se dešavao na jednom pre dobrom mjestu kakav grad kao Sarajevo i zaslužuje.
Gruhak .. mislim da nije pretjerano za reći , ali radi se o trenutno po meni o jednom od najboljih bendova sa naših područja ( mislim na ove koji sviraju po motorijadama ).



roker cuga

sve je već rečeno, moj umor i glavobolja u jutarnjim satima je samo potvrda da je bilo predobro,, svaka čast dečkima i svima veliki pozdrav roker king rendeer kavica1
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimened 06 vel 2011, 21:35

Evo, stigli i mi kuci i sto drugo reci, nego... bilo nam je predobro.

Da prvo pohvalim domacine MC Rajvosa za izuzetan trud na organizaciji ovog dvodnevnog partya koji je rezultirao ovako dob roj zabavi za sve nas koji smo gostovali u vasem gradu. I naravno, nista ne bi bilo tako uspjesno da se brojni gosti nisu odazvali u velikom broju, a ovdje cu samo spomenuti ekipu brodjana i nadasve dubrovcana s kojima smo proveli najveci dio vremena svaka cast Ne zelim ovdje sada nabrajati sve one s kojima sam se sreo i izmjenio pokoju rijec cuga ...

I za kraj, Emir... nista drugo, nego ... king ... kao sto sam ti i spomenuo, ocekivao sam da cemo uspjeti popiti kavu i popricati malo, ali ti si podredio cijeli ovaj prekrasan vikend nama kako bismo se ugodno proveli u tvome gradu. Jos jednom falalepa .



...ostatak price kad se malo odmorimo i sredimo dojmove...

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimepon 07 vel 2011, 01:45

Ljudi, hvala vam svima što ste došli. Svakako ovakav party u trajanju od 2 dana je nemoguće organizirat bez da kao domaćin padneš sa nogu letajući tamo vamo, tako da mi je žao što nisam imao vremena za druženje. Biće prilike negdje drugo kad se vidimo. Hvala Bogu pa imamo Emira kao prijatelja koji je dokazano perfektan domaćin iako nije party njegovog kluba, ali svake godine nam pomogne toliko da nije ni svjestan.

Hvala još jednom i vidimo se.
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimepon 07 vel 2011, 07:38

emirharley je napisao/la:
Editirano... Wink , mada sam mislio i na Kona (K@n) dancingbanana

skužio sam te ja čim si reko da si ih vratio "okrugle" Very Happy

p.s. onaj "još neki" i još okrugliji je Quirin Smile

gadovi jedni mrzim ih obojicu lol!
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimepon 07 vel 2011, 17:39

Safet(y) je napisao/la:
Evo, stigli i mi kuci i sto drugo reci, nego... bilo nam je predobro.

Da prvo pohvalim domacine MC Rajvosa za izuzetan trud na organizaciji ovog dvodnevnog partya koji je rezultirao ovako dob roj zabavi za sve nas koji smo gostovali u vasem gradu. I naravno, nista ne bi bilo tako uspjesno da se brojni gosti nisu odazvali u velikom broju, a ovdje cu samo spomenuti ekipu brodjana i nadasve dubrovcana s kojima smo proveli najveci dio vremena svaka cast Ne zelim ovdje sada nabrajati sve one s kojima sam se sreo i izmjenio pokoju rijec cuga ...

I za kraj, Emir... nista drugo, nego ... king ... kao sto sam ti i spomenuo, ocekivao sam da cemo uspjeti popiti kavu i popricati malo, ali ti si podredio cijeli ovaj prekrasan vikend nama kako bismo se ugodno proveli u tvome gradu. Jos jednom falalepa .



...ostatak price kad se malo odmorimo i sredimo dojmove...

potpisujem i citiram Safet(y)-a samo iz razloga što ja nebih ljepše sročio ovaj post.
Samo bih dodao da mi je drago što sam upoznao dio ekipe s foruma,pogotovo "rasplesanu ekipu" iz Sl. Broda predvođenu Ziggijem i Gon-om lol! ,a za Emira mogu samo ponoviti ono što sam mu i osobno rekao:

Emire zadovoljstvo i prije svega čast mi je što sam te upoznao. king Hvala ti od srca! (naravno i od moje "plavuše" dobar )
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimepon 07 vel 2011, 17:55

...2 Vstarrider



svaka cast svim članovima Rajvosa MC na predobroj i vrhunskoj organizaciji ovog party-a. Bio je zaista poseban osjećaj gotovo "nastupati sa bendovima". Još jednom p r e d o b r o ! svaka cast

btw. Idući puta nečeš izbjeći cuga lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimepon 07 vel 2011, 18:03

Acyd je napisao/la:
Safet(y) je napisao/la:
Evo, stigli i mi kuci i sto drugo reci, nego... bilo nam je predobro.

Da prvo pohvalim domacine MC Rajvosa za izuzetan trud na organizaciji ovog dvodnevnog partya koji je rezultirao ovako dob roj zabavi za sve nas koji smo gostovali u vasem gradu. I naravno, nista ne bi bilo tako uspjesno da se brojni gosti nisu odazvali u velikom broju, a ovdje cu samo spomenuti ekipu brodjana i nadasve dubrovcana s kojima smo proveli najveci dio vremena svaka cast Ne zelim ovdje sada nabrajati sve one s kojima sam se sreo i izmjenio pokoju rijec cuga ...

I za kraj, Emir... nista drugo, nego ... king ... kao sto sam ti i spomenuo, ocekivao sam da cemo uspjeti popiti kavu i popricati malo, ali ti si podredio cijeli ovaj prekrasan vikend nama kako bismo se ugodno proveli u tvome gradu. Jos jednom falalepa .



...ostatak price kad se malo odmorimo i sredimo dojmove...

potpisujem i citiram Safet(y)-a samo iz razloga što ja nebih ljepše sročio ovaj post.
Samo bih dodao da mi je drago što sam upoznao dio ekipe s foruma,pogotovo "rasplesanu ekipu" iz Sl. Broda predvođenu Ziggijem i Gon-om lol! ,a za Emira mogu samo ponoviti ono što sam mu i osobno rekao:

Emire zadovoljstvo i prije svega čast mi je što sam te upoznao. king Hvala ti od srca! (naravno i od moje "plavuše" dobar )

Jeste vidili... lol!
Travolta odi se pokopaj!.. Što je najbolje..ovo je bilo naj mirnije izdanje u zadnje vrijeme.Performansi su bili svedeni na minimum zbog brutalne podloge u obliku 10-ca i 15-ca.

Još jednom bilo mi je jako drago upoznat ekipu sa foruma; Hi.mana-Safer(y) und Acyd-a mit hanumen,Emira, ekipu iz Konovala ,Ramc-u na gostoprimstvu, Hostel Moonlight-u, Hotelu Europi,Škotima..ajoj...



[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimepon 07 vel 2011, 19:32

Acyd je napisao/la:


Emire zadovoljstvo i prije svega čast mi je što sam te upoznao. king Hvala ti od srca! (naravno i od moje "plavuše" dobar )

Embarassed

I meni je bilo veliko zadovoljstvo provesti haman tri dana sa vama jer ste totalno neopterecena, lagana i dobronamjerna ekipa, druženje sa vama i poznanstvo je moj čisti dobitak u životu. dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
GON
man
man
GON


Broj postova : 45
Godina imam : 42
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : z750
Na forumu od : 16.12.2010

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimepon 07 vel 2011, 19:46

ZIGGY je napisao/la:
Acyd je napisao/la:
Safet(y) je napisao/la:
Evo, stigli i mi kuci i sto drugo reci, nego... bilo nam je predobro.

Da prvo pohvalim domacine MC Rajvosa za izuzetan trud na organizaciji ovog dvodnevnog partya koji je rezultirao ovako dob roj zabavi za sve nas koji smo gostovali u vasem gradu. I naravno, nista ne bi bilo tako uspjesno da se brojni gosti nisu odazvali u velikom broju, a ovdje cu samo spomenuti ekipu brodjana i nadasve dubrovcana s kojima smo proveli najveci dio vremena svaka cast Ne zelim ovdje sada nabrajati sve one s kojima sam se sreo i izmjenio pokoju rijec cuga ...

I za kraj, Emir... nista drugo, nego ... king ... kao sto sam ti i spomenuo, ocekivao sam da cemo uspjeti popiti kavu i popricati malo, ali ti si podredio cijeli ovaj prekrasan vikend nama kako bismo se ugodno proveli u tvome gradu. Jos jednom falalepa .



...ostatak price kad se malo odmorimo i sredimo dojmove...

potpisujem i citiram Safet(y)-a samo iz razloga što ja nebih ljepše sročio ovaj post.
Samo bih dodao da mi je drago što sam upoznao dio ekipe s foruma,pogotovo "rasplesanu ekipu" iz Sl. Broda predvođenu Ziggijem i Gon-om lol! ,a za Emira mogu samo ponoviti ono što sam mu i osobno rekao:

Emire zadovoljstvo i prije svega čast mi je što sam te upoznao. king Hvala ti od srca! (naravno i od moje "plavuše" dobar )

Jeste vidili... lol!
Travolta odi se pokopaj!.. Što je najbolje..ovo je bilo naj mirnije izdanje u zadnje vrijeme.Performansi su bili svedeni na minimum zbog brutalne podloge u obliku 10-ca i 15-ca.

Još jednom bilo mi je jako drago upoznat ekipu sa foruma; Hi.mana-Safer(y) und Acyd-a mit hanumen,Emira, ekipu iz Konovala ,Ramc-u na gostoprimstvu, Hostel Moonlight-u, Hotelu Europi,Škotima..ajoj...




i nije bilo ni blata, ni trave, ni snjega, premda mi je došlo u par navrata da se bacim u publiku roker Very Happy
[Vrh] Go down
Ragga
man
man
Ragga


Broj postova : 42
Godina imam : 59
Prebivalište : Cavtat
Vozim : WildStar 1600
Na forumu od : 21.11.2010

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimepon 07 vel 2011, 20:10

Vi ste sve rekli tako da je teško naći još koju riječ hvale za ovaj party i sve ono što je moja ekipa iz Konavala doživjela u gradu u kojem se uvijek super provedemo.
Hvala domaćinima na gostoprimstvu i odličnom partyu, a Emiru mi se više neugodno zahvaljivati cijelo zadnje desetljeće.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimepon 07 vel 2011, 20:27

Evo malo off topica, eh, ovaj skromni Ragga, pored svega svega sto je uradio za nas i mene osobno, ali Boga mi i za promociju motociklizma regije Dubrovnik/Konavle/Čilipi/Župa, između ostalog, jedne godine kada sam radio đir sa gostima iz USA, đir po HR, BiH i CG, naparavio nam je "barikadu" u Konavlima/Čilipima sa ciljem da ugosti - ma šta da ugosti, sa ciljem da nas tretira kao kraljeve prijateljstva i motociklizma, tako da je njegova ekipa "Dvije rote" na toj barikadi postavila sve moguce ribe i ribetine koje se mogu naci u Jadranskom moru, sa naglaskom na upravo savrsenu riblju pastetu. Amerikanci su pali na dupe ne mogavsi da vjeruju da postoji takav rang gostoprimstva. Evo jedne zajednicke fotografije sa toga "eventa":

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Friendsfromusa57
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimepon 07 vel 2011, 21:41

... drago mi je čitati pohvale istovjetne onim iskustvima koje sam ja s ekipom nosio u ZG prošle godine!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimeuto 08 vel 2011, 08:39

Valjda ćemo i mi iduće godine opet u Sarajevo! Jbg, obaveze i sve, ove godine je propao dolazak, al postoji jedan kalendar koji je šareniji od kineskog i kojeg ja pišem, tako da je križić već ucrtan! dobar
Smatrajte ovu prestupnom godinom, iduća će proć drugačije! dobar3
[Vrh] Go down
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimeuto 08 vel 2011, 21:51

Veliki svaka cast na gostoprimstvu i party-u za pamčenje hvala
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimečet 10 vel 2011, 15:52

Konacno i ja pronasao malo vremena da slozim par slicica, pa da i drugima pokusam docarati kako je to izgledalo. Imajuci u mislima proslogodsinji Lukyjev opis istoga eventa, nisam niti pokusao doseci njegov nivo…



Dakle, kao VIP gosti bili smo smjesteni na samom “stageu” sto je doista jedan neponovljivi dozivljaj. Za pocetno zagrijavanje obje veceri bio je zaduzen mladi dubrovacki bend “Gruhak”, koji je to odradio na najbolji nacin… dobar
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos10


Kao sto je Emir vec napisao, “kvorum ccf-a” je bio tu i zabava je mogla poceti… dancingbanana
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos11


I vjerovali ili ne… ali i Emir se ocigledno dobro zabavljao affraid … usput smo pokusali vrbovati novoc clana ccf-a, ali to cemo prepustiti Emiru (naravno, mislim na malo dlakavo stvorenje)
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos12


Dubrovcani su se pobrinuli da ne ogladnimo, a tamo malo dalje u guzvi i Brodjani su pronasli svoje mjesto pod Suncem…
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos13


Nisam uspio dokuciti zasto je stalno gledala u mome pravcu… htio ju ja malo priupitati, ali… puca1 bolestan2 :bolest:
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos14


I sada jos malo slicica s “krive strane”…
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos15

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos16

Ne pamtim kada sam zadnji puta vidio da netko lupa s toliko lakoce i snage, a da o stalnom smjesku na licu kao bubnjara iz Elektricnog Orgazma da ni ne govorim… nakon dva sata svirke primjetio sam i prve dvije graske znoja na licu… king
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos17

Drugu vecer za dobar rock se pobrinio Najda sa svojim deckima... pravi uzitak je bio sevdah otpjevan za sam kraj... roker
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos36

Za kraj veceri zdruzene snage juga i istoka nisu dopustile da zabava utihne… roker roker
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos18
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos19
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos20

Kakva bi to zabava bila bez naseg omiljenog konobara?... deckima svaka cast na odradjenom poslu… nisu nam dopustili da budemo zedni… dobar3
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos21

I da ne bih zaboravio jos jednom pohvaliti domacina i organizatora RAMC… plavi reflektor obasjava glavnog “krivca”… svaka cast
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos22

Puste ulice Bascarsije u sitnim jutarnjim satima…
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos23

…a nekima nije bilo dosta piva, pa su morali zastati i na poznatoj cesmi…
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos24


Jutro se budi u Sarajevu…
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos25
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos28

…glavobolja je neke natjerala u jutarnju potragu za kahvom… kavica1
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos26
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos27

… i nadjosmo je u prekrasnom ambijentu Bascarsije…
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos29



Sto drugo reci nego samo…. Ilidza… i sam sam je imao priliku po prvi puta posjetiti u zimsko doba… neprocjenjivo…
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos30
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos31
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos32

Naravno da zene nisu bile uskracene za setnju Bascarsijom i kupiti poneku sitnicu za uspomenu … moje uspomene su malo subjektivnije od suvenira kebab1
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos33

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos34

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Rajvos35


…i uglavnom, to bi bio kratki presjek naseg posjeta Sarajevu i da se ne ponavljam previse… HVALA svima koji su na bilo koji nacin doprinjeli nasem boravku… do slijedece zgode… ako Bog da, vec na ljeto… geek biker2

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos


Zadnja promjena: Safet(y); pet 11 vel 2011, 11:58; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimečet 10 vel 2011, 16:36

bravo safete, imaš bocu maslinovog od mene za ovaj slikopis
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitimečet 10 vel 2011, 18:12

magna je napisao/la:
bravo safete, imaš bocu maslinovog od mene za ovaj slikopis

..........napokon nikome nije bilo cudno ime kod predstavljanja.. . Very Happy

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!   Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rajvosa MC Winter Biker Party 4-5.2.2011. ove godine 2 dana!
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» MC Rajvosa & MK Reborn 3. Tuborg Winter Biker Party :)
» RAJVOSA MC 9. WINTER PARTY 06.02.2010.
» 5. WINTER PARTY BY FBC GOODFELLAS - 5.2.2011.
» -TUR BIKERS MC- Winter party 19.02.2011.
» MK My way, Osijek, 2.WINTER PARTY 29.01.2011.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: